Meble kuchenne – lista artykułów

Biel w kuchni - białe meble do każdej kuchni

Od czasów CocoChanel aż po dzień dzisiejszy kolory biały i czarny stanowiły uniwersalny i ponadczasowy kanon, który sprawdzi się zawsze i wszędzie. Teraz także i w … kuchni, która podobnie jak nasze codzienne stroje, powinna być zarówno wygodna, jak i uniwersalna.

Blaty kuchenne - jaki blat kuchenny wybrać? kamiennny czy drewniany?

Blat kuchenny to bardzo ważny element każdej kuchni. Materiał, z którego będzie wykonany powinien być starannie dobrany, dobrze przemyślany i dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz natężenia użytkowania kuchni.

Meble kuchenne na wymiar, do zabudowy, klasyczne

RUSTgroup rozszerzył swoje portfolio o markę WITT-kuchnie. Jest to marka mebli kuchennych na wymiar. Oferta mebli kuchennych Witt-kuchnie skierowana jest do osób, które podchodzą do życia … bardzo praktycznie i pragmatycznie.

Nowe blaty kuchenne wykonane z tworzywa mineralnego

W ofercie Belmeb znalazły się nowe blaty kuchenne elements by Lechner ®. Wykonane z płyty wiórowej pokrytej tworzywem mineralnym łączą w sobie wytrzymałość ze stosunkowo niewielką wagą.

Bogate wnętrze szafki narożnej

Szczęśliwi posiadacze przestronnych kuchni, dumni właściciele mebli tworzonych na wymiar - wszystkich łączy jeden, nigdy do końca nierozwiązany problem maksymalnego wykorzystania dostępnej powierzchni, a zwłaszcza - przestrzeni w szafkach narożnych.

Barek w domu: nowość w ofercie Kolekcji Mebli Klose

Nawet gdy nie jesteśmy dumnymi właścicielami piwniczki z winem możemy zadbać o odpowiednią ekspozycję wina w swoim domu. Funkcjonalna, a przy tym piękna „oprawa” dla wina pomoże zadbać o jego jakość, tak by nie straciło nic ze swojego smaku i aromatu w oczekiwaniu na degustację.

Fakty i mity o meblach na zamówienie

Zabudowa meblowa na wymiar może być znacznie tańsza od zestawów kupionych w salonie. W pierwszym przypadku płacimy za indywidualny projekt, materiały i wykonanie, a w drugim za szybkość i wygodę jaką daje zakup gotowego produktu zazwyczaj niedopasowanego w najdrobniejszych szczegółach do naszych oczekiwań.

Projektowanie kuchni: meble Rust w kuchni Torino

Mebel Rust w kuchni Torino w tzw. gorącej strefie wyspy kuchennej umieścił … tepan. Tepan to wszechstronne urządzenie służące do smażenia, pieczenia i grillowania potraw bez lub na minimalnej ilości tłuszczu.

Projektowanie wnętrz: śnieżna kuchnia Stockholm

Geometryczność, prostota, surowość – te cechy architektoniczne Stockholmu - stolicy Szwecji – stały się punktem wyjściowym oraz inspiracją dla zespołu projektowego RUST Design w trakcie prac nad projektem kuchennym Stockholm (Mebel Rust)

Wyposażenie wnętrz: drewniane meble

Drewo to najpopularniejszy materiał z jakiego wytwarzane są meble. Jest trwałe, bezpieczne dla użytkownikówi ekologiczne. Do tego ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Można z niego wyrzeźbić prawdziwe dzieła sztuki.


Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14  ▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17322 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >