Mieszkanie - cel każdej rodziny

Mieszkanie - cel każdej rodziny

Budownictwo wielorodzinne od lat stoi przed trudnym zadaniem. Klienci coraz częściej poszukują spersonalizowanych mieszkań na miarę swoich oczekiwań i dostosowanych do osobistych potrzeb. Dlatego też rozwiązania przyjęte w lokalach muszą być wyjątkowe. Na szczęście deweloperzy stają na wysokości zadania i inwestycje zyskują na szlachetności i charakterze. Czytaj dalej

 


Różni ludzie, jedno marzenie

 

Budynki wielorodzinne stanowią pewną syntezę oczekiwań ich mieszkańców. Zlokalizowane w mieście, muszą odpowiadać różnym potrzebom zamieszkujących je osób. Co ważniejsze, na ograniczonej powierzchni mieszkalnej muszą dać lokatorom możliwość zaaranżowania pomieszczeń wedle własnego uznania. Przykładem inwestycji, która wychodzi naprzeciw tych oczekiwań jest wielorodzinny budynek przy ulicy Sokoła, zrealizowany przez firmę Monday Development. Oferuje on mieszkania od praktycznych kawalerek przez ustawne dwu- i trzypokojowe lokale po dwupoziomowe, czteropokojowe apartamenty. Łącznie 35 mieszkań wpisanych w nowoczesną i elegancką bryłę budynku. Projekt tego kameralnego i oryginalnego obiektu zapewnia jednak nie tylko wrażenia estetyczne. Harmonijna elewacja wykonana została tak, by tworzyć jednocześnie akustyczną barierę, a także zapewnić odpowiednie nasłonecznienie mieszkań. To ważne przy tego typu inwestycjach. Dzięki podobnym udogodnieniom sam budynek staje się funkcjonalny i niezwykle atrakcyjny zarówno dla rodzin jak i młodych osób. – Projektując inwestycję Na Sokoła, dołożyliśmy wszelkich starań, by mieszkania wychodziły naprzeciw oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

Czytaj również: Budynek w kształcie auta

 

Duże przeszklenia powodują, że mieszkania są jasne i nowoczesne, a całość pozwala na twórczą aranżację wszystkich pomieszczeń - mówi Iwona Chmielewska z Monday Development. W obiekcie znajdziemy też halę garażową, lokale handlowo-usługowe na parterze i dwie windy, a wszystko to zamknięte w pięciu kondygnacjach.Dbałość inwestora o detale zadowoli również sympatyków natury. Przedłużeniem zieleni na wewnętrznym dziedzińcu mogą być zaaranżowane na własną zieloną enklawę obszerne tarasy. W przypadku niektórych lokali to aż 50 m.kw powierzchni do zaadaptowania na ten osobliwy, dodatkowy „pokój”. Ponadto, mieszkania na parterze od strony wschodniej posiadają prywatne, przydomowe ogródki. Zarówno taras jak i ogród stanowią niepowtarzalną szansę na stworzenie własnej zielonej ostoi w samym środku miasta.Atrakcyjność inwestycji to nie tylko jej kameralny charakter, ale również spokojna dzielnica wraz z towarzyszącymi jej pięknym Parkiem Sołackim i cichym Parkiem Wodziczki. Po sąsiedzku znajduje się tutaj także malownicze jezioro Rusałka. Dodatkowo, dobrze rozwinięta infrastruktura zapewnia doskonałą komunikację także poza okolicę, w tym do ścisłego centrum. 

 

 

 

Czytaj również: Mieszkanie dla rodziny

 

 


Wszystkie elementy, które łączy w sobie inwestycja Na Sokoła sprawiają, że jest ona w stanie spełnić tak wiele różnych, choć o tym samym mianowniku, marzeń o własnym mieszkaniu. Warto  więc obejrzeć tę ustronną i cichą przystań w środku miasta.

 

Źródło: pr4you / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17314 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >