Nauka – lista artykułów

5 powodów, dla których warto studiować budownictwo

Są takie kierunki studiów, które otwierają przed absolwentami wiele ścieżek zawodowych, zapewniając stabilną, dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę. Budownictwo bez wątpienia jest jednym z nich. Przekonaj się dlaczego.
04-06-2021

„Lekcje ciepła” - projekt edukacyjno-ekologiczny dla najmłodszych dzieci

Już 400 000 dzieci wzięło udział w „Lekcjach ciepła”, w trakcie których uczą się świadomej konsumpcji i niemarnowania energii cieplnej. Kluczowym celem projektu jest podnoszenie wiedzy najmłodszych na temat ochrony środowiska, dlatego honorowy patronat nad projektem objął Minister Klimatu i Środowiska.
05-01-2021

Ruszają szkolenia online dla uczniów w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”

Już w październiku uczniowie szkół branżowych, w których kształci się młodzież do wykonywania zawodu montera stolarki budowlanej, będą mieli szansę szkolić się pod okiem ekspertów z tej branży. W ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” wznawiane są bowiem działania edukacyjne w specjalnie utworzonej w tym celu grupie na Facebooku: „Porozmawiajmy o dobrym montażu”. Ich inicjatorem jest Związek POiD, który angażuje w tą ważną misję Partnerów i Ambasadorów wyżej wspomnianej inicjatywy.
05-10-2020

Studia podyplomowe na kierunku szacowanie nieruchomości w Krakowskiej Szkole Biznesu wspierane przez ekspertów

Kierunek obejmuje kształcenie z zakresu prawa, ekonomii, wiedzy technicznej, rzeczoznawstwa majątkowego oraz rynku nieruchomości. Program studiów umożliwi studentom uzyskanie rozległej wiedzy oraz umiejętności praktycznych w zakresie szacowania nieruchomości, wyceny maszyn i urządzeń, ograniczonych praw rzeczowych oraz wyceny podmiotów gospodarczych. Opiekunem studiów jest prof. UEK dr hab. Bartłomiej Marona z Katedry Ekonomiki Nieruchomości i Procesu Inwestycyjnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
08-07-2020

Szkolenia dla instalatorów przedłużające licencję - dostępne są już w wersji online

Z początkiem czerwca, reagując na cały czas z trudną sytuację epidemiczną, firma Nice Polska uruchomiła webinaria techniczne oraz szkolenia online przedłużające Licencję Instalatora dla współpracujących z nią montażystów.
18-06-2020

Rozpoczyna się cykl bezpłatnych szkoleń online dla architektów i projektantów

Od jakiegoś czasu wielu z nas pracuje z domu. Jest to bardzo dobra okazja do tego, by zadbać o swój rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach online. Jedną z propozycji dla architektów i projektantów jest Akademia ROCKWOOL - nowy, tygodniowy cykl praktycznych bezpłatnych szkoleń online. Eksperci w swoich prezentacjach poruszą najważniejsze zagadnienia między innymi z zakresu izolacyjności akustycznej i efektywności energetycznej budynków oraz bezpieczeństwa pożarowego dachów z instalacjami fotowoltaicznymi. Pierwsze szkolenia odbędą się już 20 kwietnia.
20-04-2020

Mały Świat Dużego Pieniądza - projekt edukacyjny dla uczniów klas 4

Za nami półmetek IV edycji projektu edukacyjnego „Mały Świat Dużego Pieniądza”. Do końca lutego potrwają zajęcia, podczas których uczniowie poznają wolontariat, ale już teraz dzieci angażują się w działania na rzecz innych.
17-02-2020

Zapraszamy na szkolenie System BMS – od koncepcji do wdrożenia

W dniach 4-5 marca w Krakowie odbędzie się szkolenie, którego tematyka obejmuje: ogólne wprowadzenie do BMS, zakres systemów BMS, etapy wdrożenia, funkcje, rozwiązania i technologie, szanse, zagrożenia i korzyści, koszty związane z wdrożeniem i eksploatacją systemem BMS,
13-02-2020

Rozpoczęły się zapisy na szkolenia dla montażystów i dekarzy

Rusza nowy cykl szkoleń VELUX dla dekarzy i montażystów, którzy chcą podnosić kwalifikacje zawodowe i rozwijać swoje firmy. Spotkania będą odbywać się przez cały rok w kameralnych grupach w całej Polsce i będą okazją do rozwoju umiejętności montażowych, a także poszerzenia zakresu swoich usług.
10-02-2020

Można się już zapisywać na certyfikowane szkolenia dla dekarzy

Po świątecznej przerwie pozostało już tylko miłe wspomnienie. Z pewnością każdy wrócił do swoich obowiązków i zadań. Również BMI Braas z pozytywną energią rozpoczyna realizację planów na rok 2020. Jedną z pierwszych propozycji marki jest nowy harmonogram szkoleń dla dekarzy. To oferta skierowana do osób pracujących na dachu, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności a także dla tych dekarzy, którzy myślą o uzyskaniu tytułu Certyfikowany Dekarz Braas.
22-01-2020


Stron: 17 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17020 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >