Nauka – lista artykułów

Kampania „DOBRY MONTAŻ” w szkołach zawodowych

Zainicjowana w ubiegłym roku, w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, współpraca Związku POiD ze szkołami zawodowymi przyniosła pozytywne rezultaty. Jej efektem były m.in. przeprowadzone przez Partnerów kampanii liczne szkolenia dla uczniów, którzy zapoznali się z najnowszą wiedzą z zakresu prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej. Kooperacja jest kontynuowana także w bieżącej odsłonie „DOBREGO MONTAŻU”.
10-11-2017

Bezpłatne seminaria dot. badań termowizyjnych w przemyśle oraz pomiarów parametrów silników

W ramach cyklicznego projektu Fluke Academy firma Fluke przygotowała na listopad i grudzień seminaria, które odbędą się w Zabrzu i Katowicach. Ich tematami będą odpowiednio: „Silniki i napędy elektryczne - pomiar parametrów” oraz "Badania termowizyjne w przemyśle, budownictwie i działach R&D". Seminaria skierowane są m.in. do techników i inżynierów utrzymania ruchu, elektryków, elektroników, kierowników zakładów, inspektorów ds. energii, wykonawców prac elektrycznych i obiektowych, inżynierów i techników pomiarowych oraz wszystkich specjalistów chcących podnieść swoje kwalifikacje.
08-11-2017

Szkolenia dla dekarzy w nowo powstałej Akademii Dekarskiej w Poznaniu

Marka Braas znana jest nie tylko z produkcji materiałów najwyższej jakości, ale także z nacisku, jaki kładzie na wykonawstwo dachów przez wykwalifikowanych fachowców. Tytuł Certyfikowanego Dekarza Braas otrzymują tylko najlepsi specjaliści, a skorzystanie z ich usług jest warunkiem otrzymania kompleksowej Gwarancji Systemowej Braas. Aby jeszcze bardziej przyczynić się do podnoszenia kwalifikacji zawodowych dekarzy, Braas udzielił swojego wsparcia nowo powstałej Akademii Dekarskiej.
07-11-2017

Bezpłatne szkolenia dla architektów wnętrz

Akademia Techniczna PPG Deco regularnie organizuje dla architektów dwudniowe szkolenia. Uczestnicy poznają m.in. zalety poszczególnych wyrobów wykończeniowych i zasady doboru produktu w zależności od wymagań budynków.
01-11-2017

Zapraszamy branżę budowlaną na bezpłatne szkolenia z ROCKWOOL

Jesienią Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL rusza w trasę, by szkolić zarówno fachowców pracujących na wełnie skalnej, jak i wykonawców, którzy dopiero rozpoczynają swoją zawodową przygodę z tym materiałem. RoadShow to cykl bezpłatnych warsztatów dla najlepszych specjalistów w branży budowlanej i świetna okazja, by w przyjaznym gronie pogłębić wiedzę i podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL w listopadzie i grudniu odwiedzi aż 11 miast na terenie całej Polski
20-10-2017

Nowy kierunek studiów podyplomowych - Zrównoważone zarządzanie inwestycjami budowlanymi

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu prowadzi nabór na dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej studia podyplomowe – Zrównoważone zarządzanie inwestycjami budowlanymi. Studia te są odpowiedzią na wzrost zainteresowania ideą zrównoważonego rozwoju oraz wiążące się z tym ciągłe zapotrzebowanie na specjalistów.
25-09-2017

Program Erasmus+ w fabryce Baltic Wood

Baltic Wood, producent trójwarstwowych podłóg drewnianych, gościł młodych uczestników piątej edycji projektu wymiany zagranicznej Erasmus+ „Youth to Business Enterprise”. Dla polskich oraz zagranicznych uczniów była to świetna okazja do zwiedzenia nowoczesnego zakładu i sprawdzenia, jak w praktyce przedsiębiorstwo wykorzystuje metody zarządzania i organizacji pracy.
04-08-2017

Ruszyła zimowa rekrutacja na studia w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Studia w MWSLiT dzięki stałym kontaktom z praktykami i współpracą z przedsiębiorstwami z branży TSL są studiami pozwalającymi oprócz wiedzy zdobyć również doświadczenie. MWSLiT jako pierwsza uczelnia na Dolnym Śląsku utworzyła program Studiów Dualnych łączący zajęcia teoretyczne z zajęciami praktycznymi realizowanymi w ramach płatnych staży odbywających się w firmach partnerskich. Dzięki naszym staraniom i zaangażowaniu, aż 95% absolwentów znajduje pracę na specjalistycznych stanowiskach w branży TSL.
18-07-2017

Ogólnopolski program edukacyjny Izby Architektów RP „Kształtowanie przestrzeni” dla uczniów

Zakończyła się kolejna edycja organizowanego przez Izbę Architektów RP ogólnopolskiego konkursu „Re:Lokacja - gra w kształtowanie przestrzeni” stanowiącego doroczne zwieńczenie zajęć prowadzonych według programu edukacyjnego „Kształtowanie przestrzeni”. Konkurs cieszy się niesłabnącą popularnością, z roku na rok przybywa placówek oświatowych objętych programem edukacji architektonicznej.
16-06-2017

Purmo wspiera uczniów szkół zawodowych w edukacji

Rynek pracy jest dynamiczny i otwarty dla absolwentów szkół technicznych oraz zawodowych. Jednak większe szanse na szybkie znalezienie pracy mają osoby z praktycznym doświadczeniem w dużych firmach. Dlatego marka Purmo zdecydowała się podpisać umowę z Zespołem Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu, aby wesprzeć uczniów w procesie praktycznej edukacji.
06-06-2017


Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17363 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >