Nauka – lista artykułów

Letnia rekrutacja na studia we wrocławskiej MWSLiT rozpoczęta

Trwa letnia rekrutacja na studia w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Studia rozpoczynające się od marca są świetną okazję dla osób, które nie chcą czekać aż do października.
09-01-2017

Trwa IV edycja Olimpiady Budowlanej - zapraszamy uczniów

Za nami półmetek pierwszego etapu IV edycji Olimpiady Budowlanej organizowanej przez MWSLiT we Wrocławiu dla wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem Olimpiady jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania budownictwem oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności budowlanych, a także wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów
09-01-2017

Akademia dla wykonawców - nowy projekt edukacyjny.

Coraz silniejsza konkurencja sprawia, że wykonawcy muszą stawiać czoła coraz większym wymaganiom inwestorów w zakresie czasu i jakości realizowanych prac. Dostrzegając to cieszący się autorytetem w branży, producent chemii budowlanej zainaugurował program szkoleniowy „Akademia Baumit”, skierowany do firm ogólnobudowlanych, remontowych, podłogowych oraz tynkarskich, a także pracowników hurtowni.
19-12-2016

Kampania DOBRY MONTAŻ w szkołach budowlanych

Warsztaty, nagrody, wycieczki i materiały dydaktyczne, a także ubrania robocze zafunduje firma Hörmann uczniom Zespołu Szkół Zawodowych w Białymstoku. W ramach kampanii edukacyjnej DOBRY MONTAŻ, organizowanej przez Polski Związek Okien i Drzwi, utworzono klasy patronackie.
16-12-2016

Ruszyła IV edycja Olimpiady Budowlanej

15 listopada wystartowała kolejna – IV już edycja Olimpiady Budowlanej organizowanej przez MWSLiT we Wrocławiu dla wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wydarzenie to na stałe zostało umieszczone w kalendarium uczelni i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów, jak i patronów
04-12-2016

Kolejni monterzy z certyfikatami Dobry Montaż.

Czternastu monterów bram i drzwi firmy Hörmann uzyskało status DOBRYCH MONTERÓW. Ich nazwiska zostaną umieszczone w wyszukiwarce internetowej dobrymontaż.com. To element kampanii edukacyjnej, której celem jest zwrócenie uwagi no to, jak ważny jest prawidłowy montaż stolarki budowlanej.
28-11-2016

Trwa przyjmowanie zgłoszeń na kolejne egzaminy w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ”

Dobry montaż wymaga wykwalifikowanych fachowców. Dlatego w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ” zaplanowano egzaminy sprawdzające kompetencje monterów stolarki budowlanej – pierwszy z nich odbył się 21 listopada 2016 roku, w siedzibie firmy Hörmann Polska w podwarszawskim Piasecznie.
24-11-2016

Kampania „Bezpieczni w domu i mieszkaniu” skierowana do najmłodszych

Bajkowi bohaterowie przedstawienia „Bezpieczni w domu i mieszkaniu” – starsza Pani Jadzia, zaradny Tomasz Miarka i niesforny kot Leon – ponownie odwiedzili warszawskie szkoły, aby uczyć najmłodszych domowego BHP. Tym razem zawitali na Mokotowie. Organizatorem akcji społeczno-edukacyjnej promującej podstawowe zasad bezpieczeństwa w domu, jest firma Skanska Residential Development Poland. To jednak nie jedyne działanie społeczne Skanska tej jesieni. Koniec roku to gorący czas pomagania.
24-11-2016

Zapraszamy na warsztaty branżę stolarki budowlanej w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ”

Organizowana przez Związek POiD, kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ” promuje prawidłową instalację okien, drzwi, bram, fasad i towarzyszących im rozwiązań. Ważnym jej elementem będą warsztaty dedykowane właścicielom i kadrze zarządzającej punktów dystrybucji świadczących usługi sprzedaży i montażu wyrobów stolarki budowlanej. Poprowadzą je trenerzy Mitura Academy.
10-11-2016

Zdobądź tytuł Certyfikowanego Instalatora - 3THERMO edukuje instalatorów grzejników podtynkowych

Rozwój nowoczesnych systemów ogrzewania wymusza na instalatorach konieczność ciągłego edukowania się i podnoszenia kwalifikacji. Taką możliwość oferuje również firma 3THERMO, producent innowacyjnych grzejników podtynkowych. Dzięki cyklowi szkoleń instalatorzy mają możliwość poznania zasad prawidłowego montażu systemów 3THERMO, a także uzupełnienia ogólnej wiedzy z zakresu ogrzewania płaszczyznowego.
09-11-2016


Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 22310 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 310

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >