Nowoczesne i klasyczne sofy

Nowoczesne i klasyczne sofy

Po dwóch stronach oceanu aranżacyjnych inspiracji leżą dwa różne oblicza dobrego stylu: nowoczesne i klasyczne. New York i Cambridge to nie tylko niezwykłe, odległe od siebie miasta. To propozycje marki Sits na zaproszenie do domu atmosfery prosto ze stolic nowego i starego świata. Którą wybierzemy? Czytaj dalej

 

NEW YORK

NEW YORK, miasto, które nigdy nie śpi, dla wielu to centrum kulturalnego i towarzyskiego świata. Ta wizja zainspirowała projektantów do stworzenia sofy, która będzie stanowić centrum każdego wnętrza. Dzięki dużym rozmiarom i głębokim siedziskom, NEW YORK stanowi najlepsze miejsce do spotkań z przyjaciółmi. Niezwykłą miękkość poduszek uzyskano dzięki wypełnieniu z pierza, a dodatkowe wsparcie dla pleców tworzą poduszki lędźwiowe wykonane z pianki i pierza. Wieloletnie użytkowanie zapewnią wymienne poszycia. W skład kolekcji NEW YORK wchodzą: 3 i 4 osobowa sofa oraz pufa.

 

Rodzina NEW YORK

Producent: Sits

Kolekcja Tea&Book

 

 

Czytaj również: Sofy w klasycznym duecie - czerni i bieli

 

 

 

 

CAMBRIDGE

 

CAMBRIDGE marki Sits to natomiast tradycyjny model. Klasyczny rodowód potwierdzają liczne detale – podłokietniki w formie wałków, łagodne, zaokrąglone oparcie oraz stylizowane nóżki na kółkach. Cała bryła tchnie spokojem i stanowi zapowiedź komfortu, którego doświadczy użytkownik.

 

Rodzina CAMBRIDGE

Producent: Sits

Kolekcja Home&Family

 

Czytaj również: Krzesło o doskonałych proporcjach

 

 

 

Źródło: pointb / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17303 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >