Obrazy na podłodze - nowa kolekcja dywanów inspirowana sztuką abstrakcyjną.

Obrazy na podłodze - nowa kolekcja dywanów inspirowana sztuką abstrakcyjną.

Dywan nie musi być tylko tłem aranżacji. Przeciwnie może być gwiazdą pierwszego planu. Tak jak te o wzorach przypominających abstrakcyjne obrazy, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Czytaj dalej

 

Jak przekonują styliści Komfort, dywany inspirowane sztuką to rozwiązanie nie tylko na koneserów.

- Doskonale nadają się do nowoczesnych wnętrz – zwłaszcza takich, w których dominują proste formy i stonowane kolory ziemi: beże, szarości. Dywan o intensywnej barwie i ciekawym, artystycznym wzorze idealnie przełamuje taką aranżację, dodając jej świeżości i charakteru – mówi Sławomir Giziński, odpowiedzialny za kolekcje dywanów w sieci Komfort.


Dywany jak dzieła sztuki

Przykładem jest dywan KUBIK VETRO, którego wzór nawiązuje dzieł ekspresjonizmu abstrakcyjnego. Przypomina płótno, które ktoś krótkimi pociągnięciami pędzla zamalował na różne kolory.

 

dywan KUBIK VETRO, którego wzór nawiązuje dzieł ekspresjonizmu abstrakcyjnego.

Dywan RUST MILDEW z kolei wygląda jak artystyczna instalacja w stylu vintage. Wzór budzi skojarzenia ze spękaną ziemią albo odchodzącą farbą, spod której wydostaje się rdza.  Przemyślany dobór kolorów sprawia, że całość wygląda niezwykle oryginalnie i efektownie.  

 

Czytaj również: Dywan – mała zmiana, wielki efekt

 

Dywan RUST MILDEW z kolei wygląda jak artystyczna instalacja w stylu vintagenowa kolekcja dywanów inspirowana sztuką abstrakcyjną

Czytaj również: Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze dywanu do mieszkania?

 

 

W modnym stylu vintage utrzymany jest również dywan NEVADA MISTERY. Jego wzór z kolei przywodzi na myśl awangardowe malarstwo – obraz, którego część została zamalowana białą farbą, spod której miejscami przedostaje się pierwotna kompozycja.

 

dywany inspirowane sztuką to rozwiązanie nie tylko na koneserów.

dywan inspirowany sztuką abstrakcyjną NEVADA MISTERY.

Źródło: komfort / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19274 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >