Ogród i działka – lista artykułów

Jak ułatwić sobie jesienną pielęgnację trawnika? Narzędzia pomocne w jesiennej pielęgnacji.

Do naszych ogrodów zawitała już jesień. Z drzew opadają złoto - pomarańczowo – czerwone liście tworząc kolorowe dywany na naszych trawnikach. To czas w którym należy pomyśleć o tym jak się będzie prezentowała nasza murawa wiosną.

Jaki rodzaj mebli ogrodowych wybrać? Meble ogrodowe z drewna, rattanu lub plastiku.

Każdy posiadacz ogrodu chce, aby był on miejscem, w którym z przyjemnością spędza się wolny czas. Dlatego należy rozważyć wiele rzeczy przy jego urządzaniu, aby faktycznie tak się stało.

Jaką lampę ostrzegawczą wybrać? Bezpieczniej i jaśniej

Lampa sygnalizacyjna WLT to nowość w ofercie Nice. Wyróżnia ją wszechstronność zastosowań - można ją wykorzystać jako klasyczną lampę ostrzegawczą, lub jako niezależne od siłownika urządzenie służące jako doświetlenie najbliższego otoczenia bramy.

Jak wybrać odpowiednią podkaszarkę? Zadbaj o swój ogród

Wokół pachnie świeżo skoszoną, zieloną trawą. Już można zacząć szykować się do wylegiwania się na słoneczku. Jednak warto wcześniej poświęcić kilka minut na dopieszczenie swojego ogrodu i sprawienie, aby wyglądał jeszcze piękniej.

Czym wykończyć brzegi nawierzchni wokół domu? Elementy brzegowe nawierzchni.

Kostki brukowe i płyty tarasowe stwarzają dziś niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dobrze zaprojektowana nawierzchnia wokół domu harmonijnie łączy w całość architekturę, roślinność, obecne w ogrodzie i na tarasie kolory.

Jakie deski z drewna egzotycznego wybrać? Deski tarasowe z Sapeli.

Drewniane deski tarasowe znajdują coraz szersze zastosowanie. W najnowszej ofercie DLH pojawiła się deska tarasowa z drewna egzotycznego Sapeli, która charakteryzuje się wysoką naturalną odpornością oraz ciepłym czerwono-brązowym kolorem.

Jak sobie ułatwić pracę w ogrodzie? Dmuchawy do liści ułatwią jesienne porządki w ogrodzie.

Jesień w ogrodzie kojarzy się z porządkami i ciężką pracą. Warto jednak zostawić ogród w jak najlepszej formie do przyszłego roku, by na wiosnę znów zachwycał pięknym wyglądem. Użycie odpowiednich narzędzi sprawi, że praca będzie szybsza i przyjemniejsza…

Jak ułatwić sobie podlewanie roślin ogrodowych? Pistolety zraszające.

Zraszanie i podlewanie roślin czy kwiatów to najważniejsza czynność związana z ich pielęgnacją i uprawą. Rośliny najwięcej wody potrzebują wiosną i latem do wzrostu, wypuszczania pąków i zawiązywania owoców.

Egzotyczne deski tarasowe ozdobą proscenium muszli koncertowej w Świnoujściu.

Muszla koncertowa w Parku Zdrojowym w Świnoujściu została wykończona pięknym egzotycznym drewnem Ipe. Deski tarasowe, które stanowią ozdobę proscenium muszli, dostarczyła firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Z jakiego materiału wykonać stylową nawierzchnię? Płyty imitujące trawertyn

Odpowiednio zaaranżowane ogrody, podjazdy i tarasy stanowią najlepszą wizytówkę naszego domu. Bez względu na to, w jakim stylu chcemy urządzić otaczającą nas przestrzeń, najpiękniejsze pomysły zazwyczaj podsuwa nam natura.


Stron: 240 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  224 225 226 227 228  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17777 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >