Ogród i działka – lista artykułów

Co zrobić z zabudzoną kostką brukową? Libet Impregnat chroni kostki brukowe.

Herbata rozlana na tarasie, soki świeżo skoszonej trawy na kostkach brukowych czy ślady opon samochodowych na podjeździe.

Jaką ławkę wybrać?

Zbliżają się wakacje i okres urlopowy. Nasze miejscowości zaczną odwiedzać turyści i znajomi.

Płyty tarasowe i ogrodowe

Zaaranżujmy ogród w stylu śródziemnomorskim z płytami tarasowymi Toscania z linii Libet Impressio.

Ogrodzenie panelowe - ochrona w wymiarze 3D

Naturalną potrzebą człowieka jest ochrona własnego mienia. Nikt nie lubi intruzów na własnym terytorium, tym bardziej jeśli nie znamy ich zamiarów.

Mata antyerozyjna - KMat

Ochrona gruntu to jeden z podstawowych problemów współczesnej ekologii. Coraz bardziej zdewastowany krajobraz oraz zaniedbywanie terenów górzystych oraz pagórkowatych doprowadziły do znacznego nasilenia osuwisk błotnych i ziemnych oraz powodzi.

Ekologicznie wokół domu

Dom z bali, ekologiczny płot, dookoła zieleń a na podwórzu naturalne ozdoby z kamienia – człowiek XXI wieku z jednej strony chce żyć nowocześnie, z drugiej zaś chce otaczać się jak najbardziej naturalnymi i sprzyjającymi środowisku materiałami.

Zielone pokrycia

Dachy pokryte zielenią nie muszą kojarzyć się z chwastami wyrastającymi z pomiędzy dachówek.

Olej do drewna przetestowany w fińskim klimacie

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Już niedługo rozpoczniemy długo oczekiwany sezon działkowy. Zazwyczaj zaczynamy go od prac porządkowych, a jedną z najczęstszych czynności jest renowacja elementów drewnianych. Warto przyjrzeć się sprawdzonemu w warunkach fińskiej zimy olejowaniu drewna.

Co mówi o Tobie Twój płot...

Elegancka willa, dom odziedziczony po dziadkach, dacza na mazurach...każdy dom jest inny i ma swój niepowtarzalny charakter. Dlatego tak wiele uwagi poświęcamy jego otoczeniu. Każdy detal: trawnik, chodnik czy ławkę dobieramy ze szczególną starannością. To także wyraz naszych upodobań, gustów i pasji.

Ogrodzenia po zimie

Przyszła zima zła, a wraz z nią mrozy, śniegi i huśtawka temperatur. Jednego dnia wszystko potrafi być skute lodem, by następnego stać się błotnistą breją. Nie lubimy tych zmian pogody, nie lubi ich także nasz samochód, dom a nawet ogrodzenie. Spustoszenia jakie potrafi poczynić zmienna aura, spędzają nam sen z powiek, bo już wiemy co nas czeka z nadejściem wiosny...


Stron: 229 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  224 225 226 227 228  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 19020 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >