Ogród i działka – lista artykułów

Jak urządzić taras? z Praktikerem Ci się to uda!

Jeśli pogoda sprzyja, miło jest spędzać czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody i pięknych przedmiotów. Warto więc zainwestować w przygotowanie atrakcyjnego miejsca na wiosenny i wakacyjny relaks. Balkon, taras i loggia mogą spełniać wiele funkcji.

Czyszczenie oczka wodnego. Skimmer pływający PS 2500.

Zapewnia szybkie i łatwe czyszczenie oczka wodnego o powierzchni do 25 m2. Posiada pompę o mocy 40 W. dla wydajnego usuwania zanieczyszczeń.

Filtr ciśnieniowy do oczka wodnego firmy Gardena.

Zestaw PF 10000 S. Idealny do oczek wodnych o pojemność do 10.000 l. Do użytku poza oczkiem wodnym. Zamknięty system filtrowania ciśnieniowego z filtrem, lampą UVC, wydajną pompą do filtra, wszystkimi elementami podłączeniowymi i 5 m węża przyłączeniowego 1”.

GARDENA Twój własny system nawadniania

Potrzebujecie Państwo wody w różnych miejscach ogrodu i wokół domu? Macie Państwo dość rozciągania długich węży? Rozwiązaniem jest stworzenie własnego planu nawadniania ogrodu. Z pomocą marki GARDENA jest to niezwykle proste!

GARDENA AquaContur automatic indywidualny zraszacz

Komfortowy zraszacz do nawadniania indywidualnie wybranej powierzchni. Posiada proste programowanie dwóch różnych konturów obszaru nawadniania, np. z przodu i z boku. Ma możliwość wprowadzenia zmian i usunięcia zapisanych danych w każdej chwili.

Sterownik do nawadniania ogrodu od GARDENY

Nowoczesny model Premium posiada możliwość wyboru 10 języków obsługi programowania. Duży wyświetlacz zapewnia przejrzystość i prostsze programowanie. Poręczne pokrętło dla błyskawicznej zmiany danych.

Jak dbać o trawnik? Praktiker radzi!

Trudno wyobrazić sobie ogród bez zadbanego trawnika. Jednak by osiągnąć zadowalające efekty, konieczne jest dobranie odpowiednich nasion, regularne podlewanie i koszenie. Jak założyć piękny, trwały trawnik? Poniżej porady krok po kroku firmy Praktiker.

Oświetlenie w ogrodzie- zielone żarówki dla Twojego ogrodu

Romantyczna kolacja we dwoje? Wieczór pełen relaksu po męczącym dniu w pachnącej zielonej oazie? Ogrody, altanki i tarasy latem ożywają, mieniąc się pełnią barw, dlatego to idealne miejsca wytchnienia oraz wypoczynku po ciężkim dniu.

Ręczna i ekonomiczna kosiarka Stiga Handyclip

Do pielęgnacji niewielkiego, przydomowego trawnika nie jest konieczne używanie kosiarki spalinowej czy elektrycznej. W zupełności wystarczy cicha, napędzana jedynie siłą ludzkich mięśni kosiarka ręczna.

Nardzędzia ogrodowe GARDENA - bez zbędnych kabli

Nowe narzędzia z serii Accu, spełniają marzenie każdego ogrodnika - „bezkablowa” komfortowa praca! Wyposażone są one w akumulator, dzięki czemu wyeliminowany został problem plączącego się kabla, który często niszczył rośliny na grządce i utrudniał manewrowanie maszyną.


Stron: 239 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  227 228 229 230 231  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17784 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >