Ogród i działka – lista artykułów

Jak prawidłowo odśnieżać posesję?

Gdy nadejdzie zima i spadnie pierwszy śnieg każdy stara się zapewnić sobie bezpieczne dojście z ulicy do drzwi wejściowych i dojazd od bramy do garażu. Usuwanie śniegu powinno jednak uwzględniać specyfikę nawierzchni. Kostka brukowa ma w tym zakresie swoje wymagania.

Co trzeba wiedzieć o basenach poliestrowych?

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę handlowa na sezon 2008. Oferowane przez nas produkty zostały przygotowane w oparciu o profesjonalne sondaże rynkowe, w których kładliśmy specjalny nacisk na gusta i preferencje klientów z krajów Europy.

Ogród na 4 pory roku

Do założenia ogrodu trzeba podejść tak samo poważnie jak do budowy domu. Stawiając dom zastanawiamy się ile chcemy mieć pokoi, do czego będą służyły, z jakich materiałów budynek powinien być zbudowany? Ogród to nic innego jak dodatkowa przestrzeń, którą powinniśmy zagospodarować tak jakby była fragmentem domu.

Zagospodarowanie tarasu, czyli jak wybrać odpowiednią ekipę?

Gdy nasz nowy dom prezentuje się już okazale, pozostaje nam urządzenie posesji. Aby była ona naprawdę praktyczna i ładna, konieczne jest wybrukowanie alejek i podjazdu. Do tego poza odpowiednią kostką brukową niezbędna jest dobra ekipa brukarska. Bywa, że wybór wcale nie jest taki prosty…

Automatyczne nawadnianie zimą i w święta

Okres zimowy, zbliżające się święta związane z tym wyjazdy do rodziny, urlopy. A kto w tym czasie zajmie się naszymi roślinami w domu? Sąsiedzi nie zawsze maja czas, a my pełne zaufanie, by powierzyć im to żmudne zadanie.

Czy warto wynająć projektanta ogrodów? Ogród na własne potrzeby

Kiedy dotrzemy do celu posiadania własnego domu, czas pomyśleć o miejscu gdzie będziemy mogli zregenerować siły po ciężkim dniu pracy lub po prostu spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi. W takim wypadku najlepiej będzie rozpatrzyć pomysł zaprojektowania własnego ogrodu. Pamiętajmy, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu sprawia, że jesteśmy wypoczęci i zrelaksowani, zatem „weźmy ogród w swoje ręce”.

Zakładamy rabatę czyli jak zaprojektować ogród krok po kroku

Najważniejszym zadaniem przy projektowaniu rabaty jest bardzo dobre zapoznanie się z terenem. Pamiętajmy, że nie wszystkie rośliny rosną na zaciemnionych stanowiskach lub mocno zakwaszonej glebie. Aby nie tracić czasu oraz funduszy wybierajcie tylko rośliny odpowiednie dla waszego ogrodu i zawsze postarajcie się jak najlepiej przygotować podłoże.

Jak zaplanować przestrzeń wokół domu? Kilka prostych rozwiązań

Jesień to najlepszy okres na zakładanie ogrodu czy dokonywanie zmian w już istniejącym. To, jak zagospodarujemy przestrzeń wokół naszego domu świadczy nie tylko o naszym guście, ale także o oczekiwaniach naszych domowników. Dlatego przy każdym domu powinno znaleźć się miejsce do odpoczynku, relaksu i zabawy, miejsce do pracy, plac zabaw dla dzieci czy teren dla zwierząt domowych. Jak pogodzić te wszystkie elementy na jednej działce, podpowiedzą fachowcy.

Kostka brukowa Afrodyta wyróżniona ponadczasowym pięknem

Charakterem kostki brukowej Afrodyta jest jej doskonała forma. Zapewnia ją zaawansowana technologicznie obróbka ekskluzywnych produktów firmy AWBUD. Afrodyta to gatunek kostek szlachetnie płukanych, będących propozycją dla klientów ceniących sobie piękno i wysoką jakość.

Dalia

DALIE są ozdobą godną każdego ogrodu oraz domu. Mają tak piękne kolory i kształty kwiatów - są ozdobą rabat przez pięć miesięcy! Szybko się rozrastają i bardzo łatwo można je rozmnożyć (najlepiej jest każdej wiosny robić sadzonki).


Stron: 255 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  227 228 229 230 231  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15970 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >