Ogród i działka – lista artykułów

Zagospodarowanie przestrzeni: Budowa tarasu

Przestronny, solidny i łatwy w utrzymaniu – taki powinien być każdy ogrodowy taras. Eksperci zapewniają, że nie potrzeba wiele miejsca i wysiłku, aby pozwolić sobie na luksus spożywania posiłków wśród drzew i pnączy. Nawet teraz, w środku lata inwestycja taka może zostać szybko zrealizowana.

Jak zaprojektować ogród z kostki brukowej?

Tradycja ukryta w szlachetności i klasycznej formie ogrodu? A może artystyczny polot mieniący się różnorodnymi melanżami i kształtami albo elegancki, chłodny minimalizm? W zależności od osobowości użytkownika domu – podobne powinno być jego ogrodowe otoczenie. Jak zaprojektować idealny ogród z kostki, który odda indywidualność użytkownika?

Kosiarka samojezdna: na co zwrócić uwagę przy wyborze kosiarki

Jak duży jest mój trawnik? Czy mam na nim dużo drzew i krzewów? Czy mój ogród ma płaską powierzchnię czy wzniesienia? Czy chcę zachować skoszoną trawę? Ile pieniędzy chcę wydać na sprzęt? Te pytania nasuwają się same, gdy planujemy zakup kosiarki. Dzięki firmie HUSQVARNA®, spośród kosiarek samojezdnych dostępnych obecnie na rynku, będziesz mógł wybrać sprzęt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom

Deski tarasowe: nowa gama kolorów pokrycia tarasowego Duofuse

Stone Grey to nowa barwa pokrycia tarasowego Duofuse. Producent, firma Plastivan podąża za zmieniającymi się trendami i rozszerza gamę kolorów własnego systemu desek kompozytowych. W sprzedaży dostępne są już cztery kolory paneli.

Zagospodarowanie powierzchni wokół domu: Mała architektura – duże wrażenie

Otoczenie naszego domu wypełnione jest elementami małej architektury. Często nie przywiązujemy do nich wagi w takim stopniu, w jakim troszczymy się o efektowną elewację czy też kompozycje roślinne w ogrodzie. Niesłusznie – estetyczne ogrodzenie, ciekawy projekt altany oraz stałe miejsce grillowe mogą nadać przestrzeni wokół domu nowego wizerunku.

Kostka brukowa RUBENS - stabilność i wytrzymałość nawierzchni wokół domu

Wysoka, stabilna jakość nie musi wcale oznaczać rezygnacji z eleganckiej prezencji. Kostka brukowa Rubens firmy AWBUD należąca do szlachetnej kolekcji Exclusive odpowiada na wszystkie oczekiwania użytkownika. Jej znaczna grubość – 8 cm - zapewnia wytrzymałość nie tylko nawierzchni wokół domu lub podjazdu do garażu, ale także dróg i placów.

Kostka brukowa idealnym tworzywem do projektowania terenu wokół domu

Przy projektowaniu terenu wokół domu bardzo często decydujemy się na kostkę brukową. W ten sposób łączymy trwałość i funkcjonalność budowlanych rozwiązań z ich wizualną prezencją. Jednak nie wolno zapominać o tym, co sprawia, że każda kostka brukowa będzie wyglądać jeszcze bardziej oryginalnie – o dodatkach, czyli galanterii betonowej firmy AWBUD.

Taras drewniany - pomysł na ciekawe wykorzystanie podłóg z drewna egzotycznego

Taras jest miejscem, gdzie spędzamy wolne chwile, wypoczywamy, spotykamy ze znajomymi i dobrze się bawimy. Warto zatem zadbać, aby był miejscem wyróżniającym się i ciekawym. Z pewnością niepowtarzalnego i naturalnego charakteru naszemu tarasowi nadadzą podłogi tarasowe z drewna egzotycznego.

Kostka brukowa niezbędnym elementem zagospodarowania przestrzeni wokół domu

Kostka brukowa pojawiła się na rynku polskim ok. 20 lat temu. Niewątpliwy sukces zawdzięcza ona swojej trwałości, łatwości ułożenia i estetyce. Dziś jest niezbędnym elementem zagospodarowania przestrzeni wokół domów, na podjazdach czy w ogrodach.

Kostka brukowa z galanterią

Przy projektowaniu terenu wokół budynku bardzo często decydujemy się na kostkę brukową. Jednak nie wolno nam zapominać o tym, co sprawia, że każda kostka brukowa będzie wyglądać jeszcze bardziej oryginalnie – o dodatkach, czyli galanterii betonowej firmy AWBUD.


Stron: 251 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  228 229 230 231 232  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15707 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >