Ogród i działka – lista artykułów

Kostka brukowa niezbędnym elementem zagospodarowania przestrzeni wokół domu

Kostka brukowa pojawiła się na rynku polskim ok. 20 lat temu. Niewątpliwy sukces zawdzięcza ona swojej trwałości, łatwości ułożenia i estetyce. Dziś jest niezbędnym elementem zagospodarowania przestrzeni wokół domów, na podjazdach czy w ogrodach.

Kostka brukowa z galanterią

Przy projektowaniu terenu wokół budynku bardzo często decydujemy się na kostkę brukową. Jednak nie wolno nam zapominać o tym, co sprawia, że każda kostka brukowa będzie wyglądać jeszcze bardziej oryginalnie – o dodatkach, czyli galanterii betonowej firmy AWBUD.

Oświetlenie uliczne: Nowoczesne żarówki i świetlówki firmy OSRAM - piękne miasto nocą

Nowoczesne oświetlenie uliczne firmy OSRAM pomogą nie tylko znacząco zminimalizować wydatki związane z oświetleniem dróg, obiektów użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych w mieście lub gminie, ale wydobędą także piękno miast i miasteczek w ich nocnej odsłonie.

Taras i patio w kształcie koła - najmodniejsze dziś aranżacje ogrodu

Zadbany ogród i pięknie zaaranżowany taras to powód do dumy dla każdego z nas. Podpowiedzią na oryginalną aranżację takiej przestrzeni mogą być modne ostatnio tarasy i patio w kształcie koła.

Atrakcyjna aranżacja wnętrza przy pomocy nowej lampy LivingColors

Lampa LivingColors jest zarówno użytecznym systemem oświetleniowym, jak też unikalnym i bardzo atrakcyjnym gadżetem, którym będziemy mogli zachwycić swoich najbliższych i znajomych. To urządzenie może stworzyć praktycznie dowolną świetlną iluminację, a co za tym idzie – także klimat wnętrza.

Brama sterowana pilotem - jaka lepsza przesuwana czy może skrzydła? Mocowanie i rodzaje siłowników

Mówi się, że brama jest zwieńczeniem domu, ale jej wyboru powinniśmy dokonać już na etapie planowania przestrzeni przed nim. Na to, czy zdecydujemy się na bramę skrzydłową czy przesuwną, ma wpływ wiele czynników

Jaką kostkę wybrać na podjazd?

Jesień to szczególna pora roku. Przyroda w tym okresie zachwyca pięknem i różnorodnością kolorów. To pora, która często inspiruje nie tylko twórców sztuki, ale także wielu architektów krajobrazu. Podpowiadamy jak zaaranżować nawierzchnię wokół domu, by zatrzymać w nim urokliwe barwy jesieni.

Jak zaaranżować balkon?

Nawet bez domu i posesji wokół możemy mieć swój piękny, zaczarowany ogród. Kilka metrów kwadratowych, które staną się miejscem upragnionego odpoczynku

System orgodzeniowy firmy Betafence - prostota funkcjonalność i bezpieczeńśtwo

Płot od wieków służył do ogradzania domów, zamków a nawet państw, czego najlepszym przykładem jest mur chiński. Płot odgradzał przed obcymi, wrogami i dziką zwierzyną.

Aranżacja kostki brukowej przy projektowaniu domu

Piękny ogród wokół domu to nie tylko powód do dumy, ale też wymarzone miejsce odpoczynku i relaksu dla domowników i gości. Aranżacja posesji spędza sen z powiek niejednemu właścicielowi działki. W jaki sposób zagospodarować wolną przestrzeń? Jak rozplanować ogrodowe alejki i podjazdy?


Stron: 251 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  229 230 231 232 233  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15763 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >