Ogród i działka – lista artykułów

Trwała kostka brukowa Posejdon

Wszechpotężny Posejdon, starogrecki władca mórz zainspirował firmę AWBUD do stworzenia ekskluzywnego bruku, który okryje naszą przydomową przestrzeń falą żywiołowości oraz niespotykaną trwałością.

Jaką kosiarkę wybrać?

Która kosiarka jest właściwa? To zależy przede wszystkim od indywidualnego zapotrzebowania. Jaki rodzaj trawnika Państwo posiadacie i jaka jest jego wielkość? Trawnik rodzinny czy ozdobny? Każdy rodzaj trawnika wymaga odpowiedniej kosiarki.

Koszenie trawy: kosiarka samojezdna Estate Tornado firmy Stiga

Do koszenia trawy na rozległym terenie niezbędna jest niezawodna kosiarka z solidnym silnikiem. Gdy pielęgnowany obszar porośnięty jest drzewami i krzewami powinna być ona również wyjątkowo zwrotna.

Pielęgnacja przydomowych trawników - kosiarkę GRAPHITE

Wraz z rozpoczynającym się sezonem wiosennym nadchodzi czas pielęgnacji przydomowych trawników. Warto więc zwrócić uwagę na nową propozycję dla wszystkich wielbicieli ogrodów – kosiarkę elektryczną GRAPHITE.

Przenośne światło od Stanley’a: latarkę ze ściskiem

Stanley wprowadza do sprzedaży latarkę ze ściskiem, którą można użyć w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu.

Kosiarki bębnowe tajemnicą angielskich trawników

Trawnik jest wizytówką ogrodu, miejscem relaksu, wypoczynku i rekreacji. Aby zachwycał piękną, gęstą trawą należy przyłożyć większe znaczenie do jego pielęgnacji – szczególnie koszenia. Nie musi to jednak oznaczać zbędnego wysiłku - wystarczy użyć odpowiednich maszyn.

Każdy trawnik jest inny… - jak wybrać odpowiednią kosiarkę?

Jak duży jest mój trawnik? Czy mam na nim dużo drzew i krzewów? Czy chcę zachować skoszoną trawę? Te pytania nasuwają się same, gdy planujemy zakup kosiarki.

Zadbany trawnik: kosiarka Stiga Turbo Excel 55 S BBC

Zadbany trawnik jest niewątpliwie ozdobą każdego domu i ogrodu. Aby jednak darń odpowiednio się prezentowała, niezbędna jest jej ciągła pielęgnacja. Systematyczne koszenie sprawi, że murawa będzie wyglądać jak zielony dywan.

Gdy woda z topniejącego śniegu zalewa pomieszczenia…

Nagłe roztopy powodują liczne zagrożenia i zniszczenia, w tym zalania pomieszczeń mieszkalnych oraz gospodarczych. Każde 5 cm śniegu po roztopieniu to nawet 10 litrów wody na każdy metr kwadratowy. Jak skutecznie pozbyć się wody, gdy już dostanie się do pomieszczeń?

Sprawdź sprzęt koszący przed sezonem

Zbliża się okres wiosennych porządków w ogrodzie, warto więc właściwe wykorzystać okres przedsezonowy na serwis maszyn do pielęgnacji zieleni- tak aby były one odpowiednio przygotowane do pracy i działały bez zarzutu przez cały okres użytkowania….


Stron: 238 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  229 230 231 232 233  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17630 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >