Ogród i działka – lista artykułów

Akcesoria tnące do elektronarzędzi - nowy zestaw brzeszczotów.

Nawet najlepszymi elektronarzędziami niewiele można zdziałać bez odpowiedniego osprzętu. Mając to na uwadze, marka GRAPHITE wzbogaciła swoją ofertę o kolejne akcesoria tnące do elektronarzędzi, pośród których znalazł się nowy zestaw brzeszczotów.

Jaką zaprawę wybrać do kamienia?

Nowością w ofercie firmy Baumit jest pakiet produktów przeznaczonych do tworzenia trwałych i estetycznych kompozycji z kamienia, stosowanych w ogrodzie i na skwerach.

Nowe pilarki Husqvarna

Husqvarna zwiększa liczbę modeli pilarek wyposażonych w system TrioBrake™. System ten sprawia, że praca pilarką staje się bezpieczniejsza, łatwiejsza, wydajniejsza i bardziej ergonomiczna.

Dbaj o swoją pilarkę przez całą zimę

Zbliżająca się zima jest idealnym okresem na wykonanie cyklicznego serwisu pilarek łańcuchowych. Jest to niezwykle istotny element użytkowania urządzeń mechanicznych, gdyż profilaktyczne czynności sprawdzające zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo.

Mury z kamienia naturalnego - Określanie naturalnych „granic”.

Mury z kamienia naturalnego nadają ogrodowi charakter, wyznaczają nastrojowe akcenty w pejzażu ogrodu. Pierwotność ich estetyki rozbudza romantyczne uczucia - skojarzenie starego ogrodu pełnego zieleni, otoczonego murami z kamienia łupanego i porośniętego pnączami.

Kosiarka Panthera Leo firmy Husqvarna - kosiarka przyszłości

Nowoczesna, stylowa, inspirująca, ekologiczna – tak można opisać nową kosiarkę Panthera Leo firmy Husqvarna. „Kosiarka jutra” odbywa właśnie swoją pierwszą światową trasę, prezentując zastosowane w niej rozwiązania technologiczne i designerskie.

Inspirujące kostki brukowe do aranżacji przestrzeni

Kostki brukowe Standard dostępne w ofercie AWBUD inspirują. To recepta na praktyczne i estetyczne zaaranżowanie przestrzeni. Miejskie ogrody, alejki, skwery, place, podjazdy z fantazją i smakiem ubierają się w barwne mozaiki kształtów.

Najnowsze pomysły na wykorzystanie kostki brukowej

Ogród to miejsce, które żyje swoim życiem i roztacza wokół aurę tajemniczości. Dzikość natury może poskromić mądrość, sztuka i sprawiedliwość, którym patronuje Atena. Kostka brukowa Atena doskonale harmonizuje z idyllicznym klimatem ogrodu, nadając mu nowy wymiar szlachetnej elegancji.

Pompy i systemy pompujące: Pompa zanurzeniowa do brudnej wody

Obfite i długotrwałe opady mogą wyrządzić wiele szkód – zarówno w bloku, jak i domku jednorodzinnym. Zalana piwnica może stanowić zagrożenie dla zdrowia gospodarzy. Pozbycie się nadmiaru wody stanowi wtedy nie lada problem. Rozwiązać może go pompa zanurzeniowa do brudnej wody marki GRAPHITE.

Wystrój wnętrz: Drzwi tarasowe - większe wymiary, więcej światła

Marzenia o przestrzeni, swobodzie, pięknym widoku i relaksie? Wszystko to może być w zasięgu ręki, jeśli wybierzemy do swojego domu duże, nawet 5-metrowe drzwi tarasowe.


Stron: 238 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  230 231 232 233 234  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17747 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >