Ogród i działka – lista artykułów

Jak zaprojektować ekologiczny ogród? Elementy architektury ogrodowej

Ławka, pergola, chodnik, ogrodzenie… to nieodzowne elementy architektury ogrodowej. Ich odpowiedni układ oraz dobór materiałów potrzebnych do budowy mogą sprawić, że nasz ogród będzie nie tylko piękny, ale także trwały.

Jak się ochłodzić w tropikalny upał? Przydomowe fontanny

Tropikalne upały nadeszły w lipcu nad Polskę. Nie każdy w takie gorące dni ma możliwość wypoczywania nad morzem. Tym, którzy szczęśliwie posiadają działki i ogródki, upalne dni pomoże ochłodzić przydomowa fontanna z kamienia.

Chcesz pozbyć się liści w ogrodzie? Wybierz odpowiednią dmuchawę.

Jesień w ogrodzie kojarzy się z porządkami i nieustającą walką ze spadającymi liśćmi. Usunięcie ich z powierzchni trawnika zapobiegnie gniciu murawy podczas zimy.

Jak uatrakcyjnić dzieciom wakacje? Meble i akcesoria ogrodowe

Dla dzieci nastało upragnione lato, a wraz z nim okres wakacyjnych zabaw i podróży. Aby wyeliminować nudę i uatrakcyjnić zabawy na świeżym powietrzu, warto dla naszych pociech skompletować zestaw kolorowych akcesoriów i zabawek.

Jak dbać o oczko wodne? - produkty do pielęgnacji oczka wodnego.

Oczko wodne jest wyjątkową ozdobą ogrodu, która przekształca go w mały, prywatny raj. Nie ma znaczenia czy ogród jest duży czy mały - zawsze znajdzie się w nim miejsce na oczko wodne.

Architektura domu kontra nawierzchnia. Jak dobrać nawierzchnię przed domem?

Posiadanie własnego domu to pragnienie wielu ludzi. Taką inwestycję zwykle długo się planuje, a w budowę i urządzenie wnętrz wkłada dużo czasu, energii i pieniędzy.

Jakie najlepsze ogrodzenia? Nowe panele palisadowe

Aby podczas meczu mógł paść gol, zespół musi być dobry, zgrany i niezawodny. Tak samo jest z ogrodzeniem, aby dobrze chroniło musi być dopracowane i komplementarne. Dlatego do rodziny ogrodzeniowej Egidia dołączyły nowe panele palisadowe.

Płyty tarasowe - ogród w greckim klimacie.

Promienie greckiego słońca w zestawieniu z rozkwitającą bujnie roślinnością naszych ogrodów skłaniają do myślenia o dalekich podróżach i wypoczynku. Atmosfera relaksujących, wakacyjnych wojaży może nam jednak towarzyszyć przez cały rok.

Siewnik ogrodowy. Zadbaj o swój trawnik.

Leniwe popołudnia na pięknej, zielonej trawce? Weekendowe szaleństwa ze znajomymi w zadbanym ogrodzie? Każdy z nas o tym marzy w te słoneczne, letnie dni. Jednak aby nie pozostać tylko w świecie fantazji, musimy trochę zadbać o naszą zieloną murawę, zanim postanowimy na niej wypoczywać.

Płyty tarasowe Monza - prostota i elegancja.

Taras – nasz otwarty salon, bawialnia lub kuchnia z jadalnią. Wypełniając zadanie miejsca o tak szczególnym przeznaczeniu - na odpoczynek, zabawę lub posiłek przy grillowaniu - taras powinien mieć adekwatny charakter, zawsze jednak zgodny z naszą preferencją.


Stron: 251 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  238 239 240 241 242  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15732 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 111

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >