Eleganckie kamienne schodki

Eleganckie kamienne schodki

Oryginalne, praktyczne i naturalne w swoim wyglądzie schody to jedna z nowości produktowych w kolekcji Libet Completto. Czytaj dalej

 

Gładka faktura powierzchni i dekoracyjna, łamana faktura boku to cechy charakterystyczne gotowych betonowych stopni. Metoda splitowania polega na rozdzielaniu/łamaniu jednolitych betonowych bloków podczas procesu produkcji. W ten sposób powstaje charakterystyczna chropowata faktura, która zdobi pionową część stopni. Boki oraz wierzch pozostają gładkie. Dzięki temu schody wyglądają jak szlifowane bloki kamienne.

 

Czytaj również: Taras z płytkami na wysoki połysk

 

 

Splitowane stopnie Completto przeznaczone są przede wszystkim do budowania schodów. Jednak solidne bloki z powodzeniem mogą zostać wykorzystane także do tworzenia innych elementów małej architektury, np. masywnych ławek, lub podniesionego o kilka stopni nad poziom ziemi patio.

 

Czytaj również: Pomysł na letnią jadalnię


 

Pojedynczy element ma wymiary 100x40x15 cm i produkowany jest w w dwóch naturalnych kolorach. Jaśniejszy pastello w aranżacjach przywołuje na myśl tradycyjną włoską lub hiszpańską architekturę, ciemniejszy kasztanowy bliższy jest klimatem brytyjskiemu stylowi wiejskich posiadłości.

 

 

Źródło: nota bene / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 49

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >