Ogród i działka – lista artykułów

Ogrodzenie z oknem na świat

Podczas budowy bardzo ważna jest estetyka, nie tylko samego domu, ale i otoczenia. Wybierając ogrodzenie chcemy, by było trwałe, ładne i pasowało do aranżacji ogrodu.

W zgodzie z naturą. Cegła zamiast kostki brukowej

Wiosna, lato i jesień to pory roku, w których przy sprzyjającej aurze najmilej wolny czas spędza się na tarasie lub w ogrodowej altanie. Pozytywne odczucia jeszcze się potęgują, gdy wokół otacza nas zadbana, harmonijnie skomponowana przestrzeń.

Led na wakacje

Podczas wakacyjnych wyjazdów na łono natury niezbędnym elementem ekwipunku jest latarka. Na szczęście czasy kiedy było to duże i ciężkie urządzenie minęły bezpowrotnie. Wszystko dzięki zastosowaniu diod elektroluminescencyjnych (LED).

Przepisowe i bezpieczne ogrodzenie na lata

Funkcjonalne, estetyczne, ekologiczne a przede wszystkim bezpieczne dla domowników – wszystkie te cechy powinno spełniać dobre ogrodzenie, które otoczy nasz dom. Sezon budowlany kwitnie, a materiałów dostępnych do grodzenia jest bogactwo. Warto przed tym wyborem, poczytać przepisy i przemyśleć jakie ogrodzenie chcemy mieć, by służyło nam długie lata.

Tradycja i nowoczesność. W zgodzie z ekologią i marzeniami

Wymyślna, biała ścieżka w ogrodzie, trwały i zawsze suchy podjazd do garażu, eleganckie, bezpieczne schody do domu - to wszystko można łatwo ułożyć z klinkierowej cegły brukowej.

Jak zadbać o bezpieczeństwo wokół domu?

Ogrodzenie jest jedną z ważniejszych inwestycji podczas budowy domu i jednym z ważniejszych elementów bezpiecznego ogniska domowego. Najczęściej grodzimy się raz na długie lata, więc przed powzięciem tej ważnej decyzji powinniśmy się zastanowić co wybrać spośród bogatej oferty ogrodzeń, które pojawiają się na rynku Polskim

Inspirujące piękno kamienia

Jeżeli chcemy, by otoczenie naszego domu wyróżniało się szlachetną estetykę z wzorową funkcjonalnością, rozwiązaniem będzie zastosowanie nawierzchni z płyt z nowej linii produktowej Libet Impressio. To linia eleganckich płyt o strukturze naturalnego kamienia.

Triano i Modena – nowość w ofercie Libet

Firma Libet, producent szlachetnych kostek brukowych, wzbogaciła ofertę linii Libet Decco o nowe kształty - Triano i Modenę.

Powstała nowa marka na rynku kostki brukowej

Wprowadzenie nowej, ogólnopolskiej marki POLBRUK na rynek kostki brukowej to wynik konsekwentnej realizacji strategii rozwoju terytorialnego firmy Polbet B-Complex SA. Spółka od 4 lat poszerza zasięg swojego działania.

Jak się powinno układać płyty kamienne?

Kamienne płyty Sheridan z linii Libet Patio wykonane są z naturalnego kamienia wydobywanego z indyjskich gór Rajasthanu. Wyróżnia je zarówno wyjątkowe piękno naturalnego surowca, jak i trwałość. Aby nawierzchnia z kamiennych płyt Sheridan cieszyła nas przez długie lata, przy jej układaniu należy przestrzegać kilku podstawowych zasad.


Stron: 248 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  245 246 247 248  ▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15866 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 499

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >