Ogrodzenia i murki z betonowych bloczków strukturalnych

Ogrodzenia i murki z betonowych bloczków strukturalnych

Mury i murki mają do spełnienia bardzo ważne zadania – wyznaczają granice posesji, zapewniają mieszkańcom intymność i ochronę, wydzielają strefy w ogrodzie, zabezpieczają schody lub skarpy. Pełniąc funkcje użytkowe, mogą jednocześnie stanowić wyrazisty akcent dekoracyjny. Zwłaszcza, jeśli do ich wzniesienia wykorzystamy tak oryginalny produkt, jak Ogrodzenie strukturalne. To doskonała alternatywa dla standardowych rozwiązań o jednolitej powierzchni. Czytaj dalej

 

Mur z efektem 3D

Kolekcja Libet Completto to bogata gama elementów uzupełniających, które pozwalają stworzyć spójną aranżację ogrodową, starannie wykończoną w każdym detalu. Do licznej grupy wyrobów, takich jak palisady, stopnie schodowe, cegły czy systemy ogrodzeniowe, dołączył kolejny produkt – Ogrodzenie strukturalne. Tegoroczna nowość w ofercie firmy Libet łączy w sobie funkcjonalność z wyjątkowym designem. Pięć komplementarnych betonowych bloczków (o wymiarach 56,9 x 28,4 x 7 cm) i dopasowany do nich płaski daszek (56,9 x 32,4 x 6 cm) to sposób na stworzenie niebanalnych konstrukcji.


ogrodzenie strukturalne

Czytaj również: Nowoczesne ogrodzenie, które skutecznie odgrodzi od zgiełku ulicy i sąsiadów

 

Wyraźnie wystające fragmenty rozmieszczone w różnych miejscach ścianek bocznych poszczególnych elementów ogrodzenia sprawiają, że możemy uzyskać niezwykle efektowną, nierównomierną kompozycję całości.


Murek strukturalny

Ogrodzenie do kompletu

 

Ogrodzenie strukturalne dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – popielatej i antracytowej – i stanowi znakomite dopełnienie projektów nawierzchni, wykorzystujących kostki z kolekcji Libet Decco Monocolor lub płyty z systemu Maxima. Z takiego połączenia można bez trudu stworzyć nowoczesne, minimalistyczne aranżacje.

Czytaj również: Oryginalne ogrodzenie posesji skomponowane z gotowych elementów


Źródło: FlyPr / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15683 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >