Ogrodzenie dla nowoczesnego domu

Ogrodzenie dla nowoczesnego domu

Wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjnym designem, łączącym prostotę, praktyczność oraz modne kolory, które doskonale komponują się z nowoczesną architekturą.

 

System ogrodzeniowy Horizen, który trafił na polski rynek na początku września, to odpowiedź firmy Betafence na aktualne trendy. 

 

Modne i bezpieczne rozwiązanie


Atrakcyjny system Horizen, w skład którego wchodzą panele, furtki, bramy dwuskrzydłowe oraz przesuwne, charakteryzuje się modnym i przyjemnym dla oka harmonijnym wyglądem.

Takie rozwiązanie nie tylko pięknie się prezentuje, lecz także zapewnia doskonałą ochronę terenu, a jego mieszkańcom – poczucie prywatności. Efekt ten udało się osiągnąć za pomocą wysokiej nieprzezierności, którą gwarantują poziome szczeble oddalone od siebie o jedynie 15 mm.

Warto także podkreślić trwałość linii Horizen. Uzyskano ją dzięki zastosowaniu podwójnego zabezpieczenia antykorozyjnego: cynkowania oraz powlekania proszkiem poliestrowym.

 

 

Czytaj również: Jak samemu zrobić ogrodzenie?

 

Szeroki wybór modeli


Aby pomóc Ci w zaprojektowaniu ogrodzenia dla Twojego klienta, elementy systemu Horizen dostępne są w wielu rozmiarach. Standardowa szerokość paneli wynosi 2400 mm, a wysokość – w zależności od potrzeb projektu – może wynieść od 1085 do 1940 mm.

Do Twojej dyspozycji oddano całą paletę barw RAL. W standardowej ofercie znajduje się 15 kolorów, w tym zielony, czarny oraz antracytowy. Pozostałe możesz zamówić indywidualnie.

Tworząc nowy system, firma Betafence przygotowała także praktyczne słupy i złączki, które pozwalają na ustawianie paneli pod dowolnym kątem. To szczególnie pomocne w przypadku terenów o kształcie innym niż prostokąt.

 

 

Czytaj również: Park fotowoltaiczny we Włoszech zabezpieczony panelami

 

Wygodny system


Dzięki użytym rozwiązaniem system Horizen jest niezwykle łatwy w montażu. W słupach wykonano otwory metodą wiercenia termicznego Flowdrill, dzięki czemu zamocowanie paneli i bram nie wymaga użycia elektronarzędzi. A powłoka antykorozyjna pozostaje nienaruszona.

Jeśli Twój klient stawia na wygodę, zaproponuj mu bramy w wersji przygotowanej pod automatykę. Dzięki nim będziesz mógł zamontować system, który pozwoli na otwieranie ich za pomocą pilota.

Zastosowane technologie znacznie ułatwią Ci pracę przy projektowaniu i montażu ogrodzenia, a Twojemu klientowi zapewnią modne zabezpieczenie i bezproblemowe korzystanie z systemu Horizen.

Źródło: ogradzamy / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 328 Grupa: Ogrodzenia... My również zdecydowaliśmy się na ogrodzenie drewniane, wcześniej myśleliśmy nad siatką ale jednak dzięki temu mamy pełną prywatność i też dużo lepiej to wygląda...
  • Podłogi Liczba postów: 202 Grupa: Robimy stro... Ja robiłam w domu posadzki kamienne, bardzo trwałe i ekeganckie. Jeśli ktoś chciałby tez takie mieć w swoim domu to warto zadzwonic do firmy Marmur Dulemba z K...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 21 Grupa: Robimy dach Trzeba to odpowiednio zestawić z pokryciem dachowym, jeżeli ma być to jasna elewacja bądź biała/szara to poszedłbym w kierunku dachówki w kolorze antracytowym b...
  • Lampy do pokoju dziecka Liczba postów: 87 Grupa: Nowości ara... Najlepiej postawić na lampy w kształcie postaci z bajek. Dzieci będą zachwycone.
  • Kruszywa, rozbiórki i wyburzenia Liczba postów: 150 Grupa: Firmy budow... Ja właśnie szukałem taki worków typu Big Bagtakie własnie jak na tej stronie https://www.bigbagworki.pl/ i powiem wam, że muszę zamówić kilka z tej strony bo ma...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 110 Grupa: Robimy dach Najszerszy wybór modeli zarówno dachówek ceramicznych, cementowych oraz blachodachówek znajdziesz w ofercie producenta Braas, który również zadbał o odpowiednie...

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15718 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >