OknoPlus uruchamia dziewięć nowych salonów sprzedaży

OknoPlus uruchamia dziewięć nowych salonów sprzedaży

Firma OknoPlus, producent stolarki PCV i ALU, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz inwestorów, poszerzyła sieć sprzedaży o dziewięć nowych salonów.

 

Wraz z początkiem wiosny 2011 roku nowe punkty OknoPlus powstały w Sosnowcu, Zawierciu, Myszkowie, Krynicy- Zdrój, Łodzi, Zduńskiej Woli, Sieradzu, Wieluniu a także w Pabianicach. Firma OknoPlus wiosną bieżącego roku otworzyła aż 9 nowych autoryzowanych punktów handlowych. Nowe salony rozlokowane są w trzech województwach – śląskim, małopolskim i łódzkim. Część z nich to efekt rozszerzania współpracy z dotychczasowymi Partnerami Handlowymi, znaczna większość powstała przy udziale nowych kooperantów. Czynnikiem decydującym o wyborze dostawcy była najczęściej bardzo wysoka jakość okien i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań przy produkcji stolarki. Niebagatelne znaczenie miała również potwierdzona przez dotychczasowych kontrahentów rzetelność Przedsiębiorstwa Produkcyjnego OknoPlus.


Nowe salony OknoPlus trzy razy na Śląsku

Pierwsze trzy autoryzowane salony sprzedaży powstały  w Sosnowcu, Zawierciu oraz Myszkowie. Dołączyły one do już istniejących ośmiu salonów na Śląsku.
Już w połowie marca przy współpracy z dealerem firmy „Krakżal” - salonem osłon okiennych - został otwarty punkt w Sosnowcu. To już drugi raz, kiedy dystrybutor „Krakżal” połączył siły z firmą OknoPlus. Po raz pierwszy miało to miejsce w zeszłym roku w Katowicach. „O współpracy zadecydowała bardzo dobra reputacja firmy OknoPlus. Staramy się bowiem dobierać tylko sprawdzonych partnerów. Dodatkowo byliśmy i nadal jesteśmy pod wrażeniem świetnego zorganizowania firmy OknoPlus” – tak Pan Sylwester Tatara – dystrybutor Krakżal – komentuje otwarcie punktu handlowego OknoPlus. W Sosnowcu dostępny jest pełny asortyment oferowany przez OknoPlus. Salon o powierzchni ok. 60m2 znajduje się w ścisłym centrum, obok Urzędu Miasta, co sprawia, że dojazd nie będzie stanowić problemu. Punkt sprzedaży w tygodniu czynny jest od 9.00 do 17.00. W soboty natomiast od 09.00 do 13.00.

 


Kolejnym nowo powstałym autoryzowanym salonem na Śląsku jest punkt OknoPlus w Zawierciu. Otwarcie nastąpiło 14 marca, przy współpracy z firmą Asmon. „Jesteśmy związani z firmą OknoPlus w zakresie montażu stolarki już drugi rok. Współpraca układa się dobrze, toteż zapadła decyzja o otwarciu autoryzowanego punktu sprzedaży tej firmy” – mówi Gabriel Kasznia, wspólwłaściciel firmy Asmon. Zawierciański salon OknoPlus jest zlokalizowany przy jednej z głównych ulic – ul. Szerokiej. Na powierzchni 100m2 możemy wybierać spośród całego asortymentu oferowanego przez firmę OknoPlus.

 


Trzeci nowo otwarty autoryzowany salon sprzedaży oferujący pełen wachlarz rozwiązań OknoPlus powstał pod koniec marca w Myszkowie. „Od dłuższego już czasu markowe rozwiązania OknoPlus cieszyły się sporym powodzeniem w tym rejonie, stąd decyzja o otwarciu nowego salonu” – mówi Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy firmy OknoPlus. Nowy salon OknoPlus położony jest w ścisłym centrum  Myszkowa, przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 3, dlatego też ze względu na dobry dojazd inwestorzy już od miesiąca bardzo chętnie odwiedzają ten punkt sprzedaży OknoPlus.

 

 

OknoPlus po raz trzydziesty pierwszy w Małopolsce

23 marca na terenie Małopolski powstał kolejny salon sprzedaży OknoPlus. Jest to już 31 punkt w tym województwie. Ich znaczna liczba spowodowana jest tym, iż Małopolska jest rodzimym rejonem marki OknoPlus. Tym razem na siedzibę salonu wybrano Krynicę Zdrój.  „Do tej pory w Krynicy nie było autoryzowanego punktu sprzedaży OknoPlus, chociaż wiemy, ze Kryniczanie chętnie wybierali nasze okna, korzystając jednak przy tym z innych salonów, rozlokowanych na terenie Małopolski” – tak otwarcie punktu komentuje Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus. Główną zaletą nowego punktu OknoPlus -  oprócz dostępności asortymentu - jest lokalizacja w centrum miasta, przy głównej ulicy - Kraszewskiego.  Od poniedziałku do piątku obiekt czynny jest w godzinach 09.00-17.00, natomiast w sobotę od godziny 08.00 do 16.00.


    Pięć nowych punktów OknoPlus w województwie łódzkim

Przy współpracy z firmą Stamet w województwie łódzkim otwartych zostało pięć nowych salonów OknoPlus. „Szukaliśmy wiarygodnego partnera, produkującego dobre okna o wysokiej jakości” – komentuje Bartłomiej Stasiak, właściciel firmy Stamet – „Wybraliśmy firmę OknoPlus z dwóch powodów. Pierwszy z nich to dostępne w asortymencie OknoPlus specyficzne rozwiązania techniczne związane z energooszczędnymi  oknami – mówię oczywiście o ciepłych oknach THERMO. Drugi – to wysoka rozpoznawalność marki oraz bardzo dobra opinia o firmie OknoPlus jako o dostawcy okien – zarówno wśród inwestorów, jak i kooperantów.” Nowe punkty OknoPlus ulokowane zostały w Łodzi, Zduńskiej Woli, Sieradzu, Wieluniu oraz Pabianicach. W pierwszych dniach kwietnia wystartował punkt w Łodzi.  Położony jest ok. 5 minut od centrum, przy ul. Konstantynowskiej.  Salon OknoPlus funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, natomiast w soboty od 09.00 do 13.00

 


W tym samym czasie powstał również  autoryzowany salon sprzedaży w Wieluniu.  Żadna osoba nie będzie miała problemu ze znalezieniem właściwej lokalizacji. Punkt mieści się przy ul. Sieradzkiej, naprzeciwko stacji benzynowej. Dodatkowym ułatwieniem dla inwestorów jest duży szyld OknoPlus, który prowadzi do autoryzowanego punktu sprzedaży. W ostatnich dniach marca działalność rozpoczęły salony położone w Zduńskiej Woli, Sieradzu oraz Pabianicach. Pierwszy tych z punktów sprzedaży ulokowany został przy ul. Czechy. Zachęca on inwestorów oraz indywidualnych klientów bardzo dobrym zaopatrzeniem oraz fachowa poradą udzielaną przez personel. Salon OknoPlus w Sieradzu, podobnie jak ten w Zawierciu, dysponuje dużą powierzchnią wystawienniczą - ok. 100m2. 

 

 

Dzięki temu Inwestor ma dostęp do bogatego zaopatrzenia. Ponadto za sprawą wykwalifikowanej załogi może uzyskać informacje na wszelkie nurtujące pytania dotyczące markowej stolarki otworowej. Ostatnim nowo powstałym salonem OknoPlus na terenie województwa łódzkiego jest punkt w Pabianicach. Umieszczony on został przy jednej z głównych ulic - ul. Łódzkiej. Czynny jest on od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00. Poszerzenie sieci sprzedaży o kolejnych dziewięć autoryzowanych salonów było możliwe za sprawą solidności, kompetencji i dobrego zorganizowania firmy OknoPlus. Rzetelność firmy OknoPlus doceniają nie tylko obecni i potencjalni Partnerzy Handlowi. W ubiegłym roku OknoPlus uhonorowany został po raz kolejny certyfikatem „Przejrzysta firma”, a lider na rynku okuć okiennych – firma Winkhaus – nagrodziła Przedsiębiorstwo OknoPlus tytułem „Mistrz Innowacji”.

 

 

2011-05-19
Źródło: Gut PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17202 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >