Planowana rozbudowa Gelerii 11stka

Planowana rozbudowa Gelerii 11stka

Firma Hoger Sp. z o.o., właściciel Galerii 11stka w Lublińcu, planuje do końca 2014 roku modernizację i rozbudowę Galerii o 4 000 GLA. Rozbudowa obejmować będzie odświeżenie obecnego obiektu, powiększenie o centrum materiałów budowlanych PSB Mrówka.

 

Po rozbudowie obiekt będzie liczyć ok. 7 500 m2 GLA.

 

Czytaj również: Duże zainteresowanie osiedlami wieloetapowymi

 

W chwili obecnej trwają prace nad projektem, który zakładał będzie również budowę marketu Mrówka zlokalizowanego w sąsiadującym budynku – mówi Ireneusz Myśliwiec z firmy MM Consulting odpowiedzialnej za opracowanie koncepcji i komercjalizację.

 

 

Za przygotowanie projektu odpowiedzialne jest biuro projektowe Off Art. Studio z Zabrza – dodaje.

 

Czytaj również: Osiągnięcie stanu surowego obiektu CH Ferio

 

Planujemy wprowadzić marki dotychczas nieobecne w Lublińcu. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z najemcami, którzy wyrazili swoje zainteresowanie na temat projektu. Galeria powiększy się o sklep RTV, obuwie, sport, drogerie, modę damką i męską, aptekę, restaurację, lody, telefony i szereg innych.

 

Chcemy, aby obiekt spełniał oczekiwania Klientów, którzy będą robić codzienne zakupy – podsumował Ireneusz Myśliwiec.

 

Czytaj również: Zbliża się koniec budowy Bramy Pomorza

 

Operatorem spożywczym jest Biedronka, który po rozbudowie Galerii zostanie odświeżony i  dostosowany do nowego konceptu. Jesteśmy przekonani, że przebudowa będzie korzystna nie tylko dla Klientów, ale i dla obecnych i przyszłych najemców.

 

 

MM Consulting jest firmą specjalizująca się w komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym w obszarze nieruchomości komercyjnych. Firma oferuje klientom kompleksowe doradztwo w zakresie obiektów handlowych. MM Consulting wspiera firmy zarówno w planowaniu i tworzeniu nowych projektów, jak również wspiera doradztwem już działających obiektów. Firma oferuje usługi doradztwa w zakresie komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych w parkach, centrach i galeriach handlowych.

 

Czytaj również: Umowa najmu w galerii handlowej w Pile

 

MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce, Galerii Zaułek Świętokrzyski w Świdnicy, Centrum Handlowego w Tarnobrzegu, Galerii 11-tka w Lublińcu, Starej Gorzelni w Sieradzu.

Źródło: mmconsulting / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17354 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >