Zbliża się koniec budowy Bramy Pomorza

Zbliża się koniec budowy Bramy Pomorza

Trwają ostatnie prace budowlane na terenie Bramy Pomorza w Pawłówku/k. Chojnic. Inwestor planuje otwarcie obiektu na koniec października br. Czytaj dalej

 

Budowa Bramy Pomorza zakończy się w październiku. Generalny wykonawca prowadzi obecnie ostatnie prace na zewnątrz obiektu oraz w jego częściach wspólnych, a pierwsi najemcy adaptują swoje lokale do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Na fasadzie budynku pojawił się już system monitoringu oraz miejsce na szyldy największych najemców.

 

Czytaj również: Umowa najmu w galerii handlowej w Pile

 

Dobiegają końca również prace związane z infrastrukturą drogową wokół Bramy Pomorza. Na zewnętrznych parkingach zakończono już układanie kostki brukowej, a na drogach wewnętrznych położono nawierzchnię asfaltową. Nadal prowadzone są roboty przy drodze wojewódzkiej i powiatowej, których zakończenie planowane jest na koniec września. Powstaje tam dwupasmowe rondo, które będzie umożliwiało kierowcom bezkolizyjny wjazd do centrum handlowego.

 

Czytaj również: Mieszkanie od dewelopera z aranżacją i projektem architektonicznym

 

We wnętrzu Bramy Pomorza trwają prace wykończeniowe – zarówno na częściach wspólnych obiektu, jak i w poszczególnych lokalach, które zostały przekazane już najemcom. Na pasażu głównym obiektu oraz m.in.: w strefie Food Court, montowana jest instalacja wewnętrzna wraz z podwieszanym sufitem oraz oświetlenie, a także pierwsze bramy wejściowe do lokali i poszczególnych stref centrum. Na powierzchniach handlowych najemcy prowadzą już prace adaptacyjne - w markecie budowlanym OBI zaczęło się, m.in.: ustawianie regałów oraz pojawił się już pierwszy asortyment.

 

Czytaj również: Dobiega koniec budowy osiedla Wolne Miasto

 

 


 

Budowa Bramy Pomorza przebiega zgodnie z planem. Zakończono już najważniejsze prace na zewnątrz obiektu i obecnie skupiamy się na pracach wykończeniowych, a szczególności na pasażu handlowym – mówi Łukasz Gruszczyński, Dyrektor Marketingu Rank Progress SA. – Większość najemców rozpoczęła także adaptację swoich lokali. Wkrótce będziemy informować o szczegółach wielkiego otwarcia centrum – dodaje.

 

Czytaj również: Trwają prace na terenie Pogodnego Centrum w Oleśnicy

 

Centrum handlowe w Pawłówku będzie miało 50 lokali. Wśród nich znajdą się butki sieci LPP (Mohito, Cropptown, House, Sinsay, Reserved), Martes Sport, H&M, MarcPol, Media Expert, Kolporter, Centrum Chińskie, Play, Levis, Nike, CCC oraz kawiarnia Choice i restauracja Broaster. Całkowita powierzchnia obiektu zajmie około 34 000 mkw. W pierwszym etapie budowy inwestycji przewidziana jest realizacja marketu budowlanego typu Dom i Ogród oraz galerii handlowej z hipermarketem spożywczym, restauracjami i sieciowymi butikami. Drugi etap zakłada budowę parku handlowego. Otwarcie galerii planowane jest na koniec października 2013 roku.

Źródło: ITBC Communication / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17909 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >