Płyty gazowe do zabudowy

Płyty gazowe do zabudowy

Samsung wzbogacił swoją ofertę urządzeń do zabudowy o trzy płyty gazowe. Nowe modele to przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo użytkowania.

 

Więcej przestrzeni

Nowe płyty gazowe Samsung to więcej przestrzeni do gotowania oraz wygodne ułożenie palników. Model GN7A2IFXD to pięciopalnikowa płyta o szerokości 75 cm z praktycznym ustawieniem palników. Ich położenie zostało zaprojektowane tak, aby zwiększyć przestrzeń na naczynia oraz ułatwić gotowanie. Główny palnik został umiejscowiony po lewej stronie, dzięki czemu uzyskano większą przestrzeń na pozostałe naczynia.

 

Czytaj również: Pralka z wyjątkowo pojemnym bębnem

 

 

Obok znajdują się dwa średnie palniki i jeden z tzw. potrójną koroną, która zapewnia maksymalizację ciepła i szybsze podgrzewanie. Tylny, prawy palnik błyskawiczny, ze względu na sporą odległość od palnika głównego, umożliwia przygotowywanie potrawy w dużym naczyniu w tym samym czasie. Taki układ, w przeciwieństwie do centralnego ustawienia, daje użytkownikowi większą swobodę podczas przyrządzania posiłków. Płyta wyposażona jest również w specjalną nakładkę na wok, która będzie bardzo przydatna dla miłośników kuchni azjatyckiej.

 

Czytaj również: Wzrost sprzedaży telewizorów z technologią LED


 

Pewność bezpieczeństwa

Płyty Samsung GN642FDXD i GN641FDXD zostały wykonane ze stali nierdzewnej i wyposażone w 4 palniki ułożone w karo. Pierwszy z nich posiada ruszty żeliwne, drugi emaliowane. Wszystkie modele mają zapalarkę w pokrętle oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe w postaci czujnika, który automatycznie odcina dopływ gazu w przypadku wykrycia nieszczelności.

 

Źródło: Euro RSCG / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18034 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >