Podłogi – lista artykułów

Podłoga jest ważnym elementem aranżacji salonu - jaka będzie trafnym wyborem?

Salon to przestrzeń reprezentacyjna. Uznawany jest za centralny punkt mieszkania, nie tylko przez względy estetyczne, ale i użytkowe. To właśnie tam spędzamy czas z najbliższymi, odpoczywamy, a nawet, w obecnych czasach - pracujemy. Mnogość funkcji tego pomieszczenia skłania do przemyślanego wyboru materiałów wykończeniowych. Oprócz dobrze zabezpieczonych ścian i sufitów, należy zadbać o podłogę, czyli element eksploatowany w największym stopniu.

Eleganckie, trwałe i funkcjonalne podłogi z paneli winylowych

Panele podłogowe od wielu lat należą do grona najpopularniejszych materiałów wykończeniowych. Mimo tego wciąż jeszcze są w stanie zaskoczyć nas swoimi właściwościami i przedstawić nowe, jeszcze bardziej funkcjonalne i eleganckie oblicze. Doskonale widać to na przykładzie podłóg w wersji Multi-Layer, które stanowią prawdziwą nawierzchnię do zadań specjalnych.

Zalety płytek dywanowych. Dlaczego warto je kupić?

Wykładzina dywanowa w płytkach zyskuje coraz większą popularność. Charakteryzuje ją ogromna funkcjonalność w połączeniu z ekskluzywnym wyglądem. Zestawienie tych cech powoduje, iż wykończone w taki sposób podłogi mają szereg zastosowań. Czym są płytki wykładzinowe, jakie mają zalety i dlaczego warto rozważyć ich zakup?

Aranżacja wnętrza wzbogacona oryginalnym dywanem

Czy dywan, tak oczywisty element wyposażenia każdego wnętrza, może być dziełem dającym coś więcej niż tylko miękkie oparcie dla stóp, wyciszenie pomieszczenia i ocieplenie aranżacji? Oczywiście! Wystarczy tylko spojrzeć na jedną z kolekcji o nazwie EMOCJE, czyli zachwyt metodą ręcznego taftowania dywanów, projekty dyktowane życiem, wełniana jakość i design podszyty sentymentem. Taki właśnie jest przepis na dywany, które zagrają Wam na emocjach w pozytywnym znaczeniu.

Dywany w wystroju wnętrz - kiedy i gdzie warto się na nie zdecydować?

Dywany w domu pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale również chronią podłogę pod nimi przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami. W jaki sposób dopasować dywan do konkretnego pomieszczenia i dlaczego warto się na taką opcję zdecydować? O czym pamiętać przy wyborze?

Z jakiego materiału wykonuje się posadzki w halach przemysłowych?

Już od kilku lat w Polsce rosną inwestycje w nowe fabryki i magazyny. Coraz częściej wykorzystuje się w nich nowoczesne, zaawansowane technologie w postaci inteligentnych robotów, zautomatyzowanych maszyn oraz urządzeń. Kluczem do bezawaryjnego funkcjonowania takich linii produkcyjnych są odpowiednio zaprojektowane, bardzo wytrzymałe podłoża. Dziś specjalistyczne posadzki muszą być w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez nowoczesny przemysł.

Układanie wzorów na posadzkach żywicznych

Bezspoinowe posadzki żywiczne to rozwiązanie, które ze względu na swoje właściwości i parametry techniczne sprawdza się w różnorodnych warunkach użytkowania. W przypadku obiektów komercyjnych, w tym budynków użyteczności publicznej, równie ważna jak trwałość, wytrzymałość na intensywny ruch pieszy oraz częste, intensywne czyszczenie, jest atrakcyjna estetyka. Dzięki nowoczesnym technologiom architekci i projektanci mogą realizować najbardziej kreatywne pomysły na posadzki, m.in. tworzyć fantazyjne grafiki.

Podłoga pływająca – co to jest i kiedy warto ją zastosować

Podłoga pływająca to specjalny sposób układania paneli lub barlineckiej deski. Kiedy to rozwiązanie ma sens i w jakich sytuacjach warto zdecydować się na taki montaż? O tym przeczytasz w naszym artykule. Poznaj wszystkie zalety posadzki pływającej i sam wybierz, czy chcesz ją mieć w swoim domu, mieszkaniu bądź biurze.

Jakie zastosowanie mają płytki drewnopodobne?

Wykańczając mieszkanie z pewnością rozglądasz się za najlepszym rozwiązaniem dla swoich podłóg. Zainteresowały Cię płytki drewnopodobne? Przed zakupem chciałbyś dowiedzieć się o nich czegoś więcej? Zobacz, czym charakteryzują się płytki podłogowe drewnopodobne i gdzie warto je wykorzystać.

Skąd wiemy, czy panele winylowe będą odporne?

Panele winylowe to jeden z topowych produktów podłogowych ostatnich lat. Panele winylowe są przedstawiane jako synonim odpornej na uderzenia, wytrzymałej i wodoodpornej podłogi. Co sprawia, że panele winylowe są wytrzymałe i czy wszystkie winyle mają takie same właściwości? Kluczem do odpowiedzi na to pytanie jest dokładne zapoznanie się ze strukturą i budową paneli winylowych.


Stron: 95 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17020 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >