Producent pokryć dachowych ogłosił letnią promocję dachówek

Producent pokryć dachowych ogłosił letnią promocję dachówek

Dach to skomplikowany system i poza materiałem pokryciowym składa się z wielu ważnych elementów odpowiadających za trwałość oraz szczelność. To jednak pokrycie decyduje o wyglądzie budynku i nadaje mu indywidualnego charakteru.. Dla każdego, kto stoi przed wyborem dachówki, marka BMI Braas na powitanie lata przygotowała nową promocję „W domu najlepiej”. Oferta obowiązuje od 1 czerwca do 31 sierpnia 2020 roku. Czytaj dalej

 

W promocji „W domu najlepiej” udział biorą:

Dachówki betonowe: Teviva Cisar, Bałtycka Cisar, Celtycka Cisar, Classic Star

Dachówki ceramiczne: Rubin 9V, Rubin 13V, Topas 13V, Opal

Blachodachówki panelowe Aerodek: Tradition, Unique, Harenda, Quadro.

 

W trakcie trwania promocji oferowane są specjalne warunki na zakup wymienionych modeli dachówek betonowych, dachówek ceramicznych oraz blachodachówek.

 

marka BMI Braas zaprasza do skorzystania z letniej promocji „W domu najlepiej


Czytaj również: #ZapytajDekarza – Eksperci z Akademii CREATON odpowiedzą na twoje pytania!


Pełne szczegóły promocji dostępne u dystrybutorów BMI Braas. Lista dystrybutorów dostępna na www.braas.pl.


O dachówkach

Teviva Cisar charakteryzuje się prostym, nowoczesnym kształtem i czystą linią. Jej płaska forma podkreśli nowoczesny styl współczesnej architektury. Dzięki swoim walorom sprawdzi się zarówno na budynkach nowobudowanych jak i remontowanych.

 

Bałtycka Cisar jest doskonałym wyborem dla klientów chcących zachować ponadczasowy design, wysoką jakość i praktyczność. Charakterystyczna, asymetryczna fala Bałtyckiej nadaje dachowi wyjątkowego wdzięku, na którym powstaje ciekawa gra światła i cieni. Proponujemy pięć wyjątkowych stonowanych kolorów, które doskonale wpasowują się w krajobraz.

 

Classic Star - jej klasyczny kształt przekonuje zarówno tradycjonalistów jak i miłośników nowoczesnej architektury. Jej wyważony profil nadaje połaci swoistej fligranowości, a dach wygląda lekko i nowocześnie. Nowoczesne technologie nadają jej nowe, unikalne właściwości.

 

Rubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie. Duży format w połączeniu z możliwością przesuwu do 30 mm daje dachówkę uniwersalną, którą można stosować nie tylko na dużych i prostych dachach.

 

Rubin 13V zapewni naturalny, wysokojakościowy efekt pokrycia dachu. Klienci dokonujący tego wyboru mają wysokie wymagania w odniesieniu do architektonicznej harmonii i ponadczasowego piękna.

 

Topas 13V to elegancja wynikająca z jego rzeczowego i subtelnego stylu. Efekt? Dom sprawia jednorodne, wyważone wrażenie.

 

Opal posiada typową strukturę powierzchni, małą szerokość pokrycia oraz nacięcie segmentowe. Łącznie właściwości te sprawiają, że dach posiada gustowne, pionowe pokrycie.

 

Aerodek Tradition to lekkie metalowe pokrycia dachowe nawiązujące kształtem do pokryć tradycyjnych, wykonane w nowoczesnych technologiach materiałowych, dostępne w kilku wzorach i kolorach.

 

Aerodek Unique to lekkie metalowe pokrycia dachowe nawiązujące kształtem do pokryć tradycyjnych, wykonane w nowoczesnych technologiach materiałowych, dostępne w kilku wzorach i kolorach.

 

Aerodek Harenda określana potocznie gontem metalowym z posypką ceramiczną ma dobre wygłuszające własności akustyczne (nie występuje efekt dudnienia deszczu), a na pokryciu dobrze utrzymuje się śnieg, zmniejszając ryzyko uszkodzenia rynien przez osuwające się lawiny śnieżne.


Aerodek Quadro jest pierwszą na rynku blachodachówką o płaskim profilu. Minimalistyczna forma i staranne wykończenie sprawiają, że AeroDek Quadro doskonale komponuje się ze współczesną architekturą. Model ten łączy w sobie wysoką estetykę z doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi.

 

Czytaj również: ALUPROF wspiera polskich producentów w programie Kupuj świadomie – #kupujPolskie

 

Producent pokryć dachowych ogłosił letnią promocję dachówek

Rubin 9V 

2020-06-08
Źródło: Pegasus PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17310 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >