Projekt domu z pięknym ogrodem! Jaki ogród zaprojektować?

Projekt domu z pięknym ogrodem! Jaki ogród zaprojektować?

Ogród jest naturalnym przedłużeniem domu, drugim pokojem dziennym, miejscem relaksu i spędzania czasu wolnego, spotkań z bliskimi oraz rodzinnych obiadów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz starając się zapewnić pełną wygodę w użytkowaniu domu ARCHON+ Biuro Projektów stworzyło  Pakiet PIĘKNY OGRÓD- poradnik, który powstał w celu przybliżenia Inwestorom tematyki związanej z tworzeniem ogrodu i pomocy w jego planowaniu, już na etapie budowy domu.
„Dzięki Pakietowi PIĘKNY OGRÓD, Inwestorzy mogą prześledzić wszystkie etapy tworzenia ogrodu, począwszy od pomysłu, poprzez szczegółowy plan, aż do sposobów oraz zasad pielęgnacji i utrzymania ogrodu w doskonałym stanie”- mówi Marcin Sitkowski z ARCHON+ Biuro Projektów.


W pakiecie zawarte są również przykładowe koncepcje zagospodarowania ogrodu, które pomocne są w doborze odpowiednich kompozycji roślinnych, planowaniu optymalnego układu funkcjonalnego, a także projektowaniu oświetlenia, nawierzchni alejek, podjazdów i doprowadzaniu nawodnienia.


„Zaprezentowane w Pakiecie PIĘKNY OGRÓD rozwiązania projektowe mają za zadanie zainspirować Państwa do tworzenia własnych koncepcji i wizji zagospodarowania otoczenia swojego domu. Dla wielu osób Pakiet ten może stanowić przepis na piękny ogród”- kończy Marcin Sitkowski.

Źródło: ARCHON+ Biuro Projektów / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16480 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >