Rewolucja na rynku mebli biurowych - nowe fotele biurowe

Rewolucja na rynku mebli biurowych - nowe fotele biurowe

Coraz więcej osób pracuje dziś przy biurku przed komputerem. Skutki niewłaściwego wielogodzinnego siedzenia znane są powszechnie. To nie tylko bóle pleców czy głowy, ale także związane z nimi trudności z zasypianiem. Ceniona na rynku mebli biurowych firma SITAG opracowała nowy rewolucyjny model fotela.

WAVE zapewniając pełną dynamikę siedzenia poprzez automatyczne dostosowanie się do swojego użytkownika, odciąża mięśnie pleców, ud i bioder.

Nowe siedzisko firmy SITAG to rewolucja w sposobie i estetyce siedzenia. Innowacyjny fotel czyta nasze ciało, rozumie potrzeby, ale równocześnie podpowiada nam jak siedzieć. WAVE inteligentnie dopasowuje się do sylwetki i ruchów użytkownika. Automatycznie pilnuje także utrzymania odpowiedniej postawy podczas wielogodzinnego siedzenia.  

Dzięki innowacyjnemu systemowi SITAG SPRING - MOTION, powierzchnia siedziska dostosowuje się do każdej zmiany pozycji ciała użytkownika. Bez konieczności najmniejszej regulacji następuje odciążenie ud, miednicy i bioder nawet podczas wielogodzinnego siedzenia. Fotel WAVE działa jak indywidualny trener wymuszający na użytkowniku przyjęcie właściwej postawy.

WAVE dba także o mocny kręgosłup. Elastyczność oparcia osiągnięta dzięki systemowi SITAG FLOW – TEC pozwala na dostosowanie fotela do nacisku pleców i ruchów górnej części tułowia bez konieczności jakichkolwiek ustawień. Mięśnie pleców pozostają cały czas podparte i wzmocnione przy zachowaniu całkowitej swobody i dynamiki siedzenia. W każdej pozycji ażurowe żebra zapewniają właściwe podparcie dla kręgosłupa. Fotel podąża za ruchami użytkownika, wywołując uczucie unoszenia przez niewidzialne ręce.

WAVE to oryginalność połączona z odrobiną klasyki. Forma fotela przewiduje dwa warianty oparcia: z ażurowymi elementami podkreślającymi oryginalny design, oraz z pełnym oparciem dla tradycjonalistów. Innowacyjna forma i najwyższa jakość produktu zostały już uhonorowane prestiżową nagrodą Red Dot Design Award - winner 2009, jednego z najważniejszych konkursów wzorniczych na świecie.

Źródło: dobocom / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16299 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >