Wnętrza – lista artykułów

Kolory na topie

Modne mieszkanie w roku 2007 czerpie inspiracje z pełnej palety barw ziemi. Szczególnie modne są czekoladowe brązy, delikatne beże i soczyste zielenie. Zainteresowaniem cieszą się także róże, fiolety i głębokie błękity. Prawdziwą furorę robi też czerwień.

Zakręcony przycisk

Niewidoczne na pierwszy rzut oka szczegóły technologiczne armatury łazienkowej, mogą w znaczący sposób wpłynąć na wygląd pomieszczenia i przesądzić o jego niepowtarzalności. A może zamiast tradycyjnego przycisku spłukującego warto pomyśleć o ekskluzywnej armaturze obrotowej?

PARQUET – tradycyjny wzór, nowoczesna jakość

Niewiele rzeczy ma tak silny wpływ na wygląd klasycznego wnętrza jak dobrej jakości podłoga. Co zrobić, jeśli stary parkiet już dawno stracił swój estetyczny wygląd, a kolejne zabiegi cykliniarskie nie dają zamierzonego efektu...

Daria w sypialni

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Poznańskie „Meble 2007” to udany debiut i wielki sukces wchodzącej na polski rynek marki meblowej NEW IDEA MEBEL i jej kolekcji DARIA.

Długa, dłuższa, najdłuższa...

Łazienkowi designerzy prześcigają się w pomysłach ułatwiających życie codzienne. Jednym z elementów świadczących o wyobraźni projektantów firmy Kludi jest długa, często także – regulowana, wylewka wannowa. Umożliwia ona szybkie napełnienie wanny lub ustawionych w niej pojemników na wodę.

Deska barlinecka merbau − podłoga bez kompromisów

Jeśli szukasz posadzki-tła dla mebli lub tradycyjnego parkietu, jednolamelowa deska barlinecka merbau nie spełni twoich oczekiwań. Nie ważne co na niej postawimy, ta podłoga zawłaszczy na swoje konto piękno całego pomieszczenia. Posiada wszystko w obfitości: orientalne barwy eksponowane na dużych fragmentach drewna, naturalną twardość i wysoką odporność.

Natrysk w pionie

Ograniczony metraż łazienki lub konieczność montażu niewielkiej narożnej kabiny natryskowej wymaga czasem wiele pomysłowości. Kludi Objekta-Mix new to szansa na instalację baterii w pionie. Wysoka jakość wykonania i niekonwencjonalne rozwiązanie techniczne pomogą zatem rozwiązać problemy związane z wyborem odpowiedniej armatury.

Rozrywkowa żarówka od OSRAM

W maju 2007 roku firma OSRAM wprowadziła na polski rynek żarówkę halogenową o dużej mocy przeznaczoną dla branży rozrywkowej. Do zalet żarówki 93723 należą wysoki strumień świetlny, uniwersalność i prosta obsługa.

Zdrowy i kolorowy pokój — idealny prezent dla malucha nie tylko na Dzień Dziecka!

W dobie wszechobecnych zanieczyszczeń, dbałość o zdrowie maluchów spędza sen z powiek wielu rodzicom. Beckers ma w swojej ofercie całą gamę produktów do malowania ścian i mebli, które pomagają w walce z domowymi alergiami. W maju br. kolejne 4 produkty otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Są to farby NORDIC WHITE i SCOTTE 5 oraz tynki dekoracyjne DECOR RETRO i DECOR RETRO COLOUR.

Otocz się barwami natury

Każde wnętrze powinno mieć swój charakter – klimat, który przebywającym w nim osobom zapewni dobre samopoczucie. Szczególnie istotne jest to w przypadku wnętrz nam najbliższych, czyli naszych mieszkań.


Stron: 984 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  972 973 974 975 976  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19168 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 321

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >