Barcelońska organizacja FAD kolejny raz ogłosiła finalistów i zwycięzców konkursu architektury i wnętrz

Barcelońska organizacja FAD kolejny raz ogłosiła finalistów i zwycięzców konkursu architektury i wnętrz

Poznaliśmy najlepsze projekty architektoniczne w Hiszpanii. Lawendowa instalacja wśród najlepszych. Gdzie szukać najlepszych przykładów architektury i wnętrz? Barcelońska organizacja FAD kolejny raz ogłosiła finalistów i zwycięzców konkursu architektury i wnętrz - Premios FAD de Arquitectura e Interiorismo 2014.

 

Wśród finalistów instalacja z lawendą.Hiszpańska organizacja FAD z siedzibą w Barcelonie ogłosiła finalistów 56. edycji nagród Premios FAD de Arquitectura e Interiorismo 2014. Jury wybrało 25 projektów w 4 kategoriach spośród 381 zaprezentowanych. Zwycięzców poznaliśmy w tym miesiącu, w prestiżowym centrum designu Disseny Hub Barcelona. Jednym z ciekawszych projektów, biorących udział w konkursie, a który został zakwalifikowany do finału jest instalacja autorstwa duetu Pau Sarquella Fàbregas i Carmen Torres González. Z okazji 'Girona Temps de Flors' - wystawy kwiatów w przestrzeni publicznej, architekci stworzyli wystawę połączoną z lawendy i zasłon dekoracyjnych KriskaDECOR. W niezwykłym domu, Casa Sambola z XVI, wieku udało się zestawić nowoczesne rozwiązanie wnętrzarskie projektowane przez KriskaDECOR z tradycją architektury katalońskiej. Wykorzystane w instalacji produkty to lekkie siatki architektoniczne i zasłony wykonane z dekoracyjnych łańcuszków aluminiowych, doskonałe do stosowania w dekoracji i architekturze wnętrz. Materiał oraz technologia produkcji pozwalają tworzyć fantazyjne wzory i rysunki na siatkach, co daje niepowtarzalny efekt wzorniczy.Inne projekty dostępne: http://arquinfad.org/premisfad/es/Zdjęcia: Joan Guillamat DECORATIVOSDecorativos to firma oferująca rozwiązania materiałowe w branży architektonicznej i wnętrzarskiej. Specjalizuje się w dekoracyjnych panelach akustycznych i okładzinach ściennych do szybkiej metamorfozy wnętrz.

 

Czytaj również: Zakończyła się I edycja konkursu BOLD

 

 

 

Czytaj również: Ruszyła kolejna edycja największego na świecie konkursu fotografii “URBAN PHOTOGRAPHER OF THE YEAR”

 

Decorativos jest źródłem inspiracji dla wszystkich, poszukujących nowości i oryginalnych rozwiązań ściennych w architekturze i wyposażeniu wnętrz.Produkty KriskaDÉCOR to lekkie siatki architektoniczne i zasłony wykonane z dekoracyjnych łańcuszków aluminiowych, doskonałe do stosowania w dekoracji i architekturze wnętrz. Materiał oraz technologia produkcji pozwalają tworzyć fantazyjne wzory i rysunki na siatkach, co daje niepowtarzalny efekt wzorniczy. Jest to oryginalny pomysł w tworzeniu atmosfery wnętrza, podziału przestrzeni, dekoracji ścian i okien zarówno w projektach przestrzeni publicznej, jak i w przestrzeni mieszkalnej.Siatki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Właściwości materiału pozwalają na tworzenie niestandardowych elementów dekoracji przestrzeni takich jak sufity i lampy. Wraz z siatkami dostarczamy gotowe systemy montażowe, które umożliwiają łatwą instalację w każdych warunkach.

 

 

2014-07-25
Źródło: Decorativos / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17760 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >