Biurowiec z funkcją handlowo – usługową

Biurowiec z funkcją handlowo – usługową

Budowa biurowca Royal Wilanów rozpoczęła się w sierpniu 2013 r. i przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończony został etap budowy podziemnych parkingów – trwają tam wykończeniowe i instalacyjne. Na poziomie parteru trwamontaż pionowych elementów konstrukcji oraz przygotowanie pod płytę pierwszego piętra. Oddanie biurowca do użytku planowane jest w sierpniu 2015 r.

 

Royal Wilanów z największym salonem NIKE’a w Polsce


Grupa Capital Park podpisała z autoryzowanym przedstawicielem marki NIKE umowę na wynajem 426 mkw. powierzchni handlowej w inwestycji Royal Wilanów – będzie to największy monobrandrandowy lokal tej marki w Polsce. Royal Wilanów to biurowiec z funkcją handlowo – usługową zlokalizowany na rogu ulic Klimczaka i Przyczółkowej w Warszawie. Obiekt zostanie otwarty w sierpniu 2015 r.  


– Otwarcie salonu NIKE w inwestycji Royal Wilanów stanowi ważny element perspektywy rozwoju naszej marki – mówi Bartłomiej Kwiatkowski, właściciel sklepu – Przy wyborze lokalizacji naszych sklepów zawsze bierzemy pod uwagę dogłębną analizę potencjału miejsca. Wilanów jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, w której mieszkają młodzi ludzie, prowadzący aktywny tryb życia – dodaje Bartłomiej Kwiatkowski.

 

 

Czytaj również: Biuro idealne - jak wybrać?

 


Po podpisaniu umowy z nowym najemcą poziom komercjalizacji częścihandlowo-usługowej Royal Wilanów przekroczyła 75 proc. NIKE dołączył do grona najemców, wśród których są już m.in. delikatesy Piotr i Paweł, stand-up bar „Słony” Magdy Gessler, browar i restauracja Bierhalle, flagowa winiarnia z restauracją Fine Wine & Spirits, francuska naleśnikarnia Bastylia Champagne Bar & Creperia, oraz między innymi takie sklepy jak śródziemnomorskie delikatesy Piccola Italia i oferujący produkty spożywcze premium Krakowski Kredens. W obiekcie, na poziomie -1, znajdzie się również myjnia samochodowa. – Marka NIKE doskonale wpisuje się w koncepcję naszego tenant miksu, który opiera się na analizie potrzeb mieszkańców Wilanowa oraz pracowników okolicznych biur. Podpisana umowa jest dla nas tym bardziej ważna, że będzie to największy monobrandowy sklep tej marki w Polsce – podkreśla Wojciech Nowakowski, Investment Manager w Grupie Capital Park.

 

 

 

Czytaj również: Deweloperzy inwestują w grunty

 


Royal Wilanów będzie obiektem pięciokondygnacyjnym, w którym znajdzie się 29 787 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. W podziemnej części budynku znajdzie się trzykondygnacyjny parking na 915 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy. 270 miejsc parkingowych będzie ogólnodostępne, dzięki czemu goście i klienci z łatwością będą mogli pozostawić samochód i udać się na spotkanie, co jest obecnie problamatyczne w większości warszawskich biurowców.  Biurowiec będzie również posiadał część handlowo-usługową (6 920 mkw.) z bogatą ofertą gastronomiczną z ogródkami letnimi oraz liczne sklepy i punkty usługowe. 

 

Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci. Za komercjalizację części handlowej odpowiada BOIG, zaś biurowej – Colliers International.

Źródło: mediadem / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18793 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >