Budowa „Na Życzliwej”na wrocławskich Krzykach ruszy we wrześniu

Budowa „Na Życzliwej”na wrocławskich Krzykach ruszy we wrześniu

We wrześniu na wrocławskich Krzykach rozpocznie się budowa nowej inwestycji - „Na Życzliwej” - realizowanej przez Grupę PROFIT Development. Budynek, który powstanie przy ulicy Życzliwej połączy nowoczesność, wygodę i bezpieczeństwo. Czytaj dalej

 

„Na Życzliwej” to sześciokondygnacyjny budynek łączący części mieszkalną i usługową. W inwestycji znajdzie się 109 starannie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 37 do 66 m2.  Wszystkie lokale będą optymalnie doświetlone dzięki dużym oknom oraz kształtowi budynku, którego dwa skrzydła rozchylają się w kierunku południowym. Mieszkania na parterze będą posiadały przydomowe ogródki o powierzchni do 156 m2. Lokale z antresolami usytuowane na czwartym i piątym piętrze posiadają tarasy o powierzchni do 49 m2, zaś wszystkie pozostałe mieszkania mają balkony i loggie o powierzchni nawet do 20,50 m2. Z odpowiednią starannością zaprojektowane zostały także części wspólne budynku. Cichobieżne windy w połączeniu z systemem otwierania drzwi wejściowych za pomocą kart zbliżeniowych zapewnią mieszkańcom osiedla „Na Życzliwej” możliwość komfortowego przemieszczania się po budynku. W podziemnym garażu wielostanowiskowym, oprócz miejsc parkingowych, znajdą się także stojaki na rowery. Zielony dziedziniec wewnątrz budynku będzie dostępny wyłącznie dla lokatorów.

 

Czytaj również: Promenady Epsilon z certyfikatem BREEAM

 


 

Osiedle „Na Życzliwej” powstanie na Krzykach, uznawanych za najbardziej bezpieczną i prestiżową dzielnicę Wrocławia. W okolicy swoje pętlę mają dwie linie tramwajowe oraz kilkanaście linii autobusowych, dzięki czemu z łatwością dotrzeć można w każdy zakątek miasta. Bliskość Bielan Wrocławskich zapewni połączenie z dużym węzłem komunikacyjnym (autostrada A4, Autostradowa Obwodnica Wrocławia oraz drogi krajowe). Umożliwi to mieszkańcom osiedla „Na Życzliwej” sprawne podróżowanie zarówno na południe w stronę gór, gdzie znajduje się większość atrakcji turystycznych Dolnego Śląska, ale także w pozostałych kierunkach – omijając centrum miasta. W okolicy znajdują się trzy wrocławskie parki: Południowy, Kleciński oraz Grabiszyński, gwarantujące bliskość rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych.

 

Czytaj również: Rząd zwiększa dostępność mieszkań do wynajęcia

 

Ofertę „Na Życzliwej” kierujemy do singli i par, ale także do rodzin. Atutem tej inwestycji są nowoczesne rozwiązania oferowane w korzystnej cenie, a to wszystko w połączeniu   z prestiżową lokalizacją i bezpieczeństwem: inwestycja wdrażana jest z uwzględnieniem wszystkich przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw klienta, co gwarantuje bezpieczeństwo nabywcom mieszkań - wymienia Artur Smoleń, dyrektor sprzedaży w Grupie PROFIT Development. Cena za metr kwadratowy mieszkania rozpoczyna się od 4900 zł. Zakończenie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2014 roku.

 

Źródło: PRoton / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18518 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 95

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >