Budowa osiedla

Budowa osiedla "Na Skraju Lasu"

„Na Skraju Lasu” – to nazwa nowego osiedla, które powstanie na poznańskich Naramowicach. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy to inwestycja belgijskiej firmy E&L Real Estates. Czytaj dalej

 

Osiedle „Na Skraju Lasu” składać się będzie z trzech kameralnych budynków, usytuowanych przy ulicy Błażeja i Jasna Rola. W ramach pierwszego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na I kwartał 2013 r., powstaną 32 dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 45 do 65 mkw. – Projektując budynek skupiliśmy się na przyjaznej architekturze, funkcjonalności i komforcie przyszłych mieszkańców – mówi Łukasz Ferchmin, menedżer ds. rozwoju E&L Real Estates. – Nasze Osiedle będzie łączyć w sobie zachodnie standardy budownictwa, doskonałą lokalizację, a także przystępne ceny – od 5130 zł za mkw. brutto. Oznacza to, że kupując u nas mieszkanie, będzie można skorzystać z programu rządowych dopłat Rodzina na Swoim  – dodaje. 

 

Czytaj również: Kupno mieszkania bardziej opłacalne od wynajmu

 

Dużą zaletą nowego osiedla jest jego lokalizacja. Położenie tuż obok rezerwatu przyrody Żurawiniec sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i obcowanie z naturą. Bliskość kampusu uniwersyteckiego na Morasku, szkoły podstawowej, przedszkola, placu zabaw i siłowni na wolnym powietrzu, komunikacji miejskiej oraz ciągle rozwijająca się infrastruktura usługowo-handlowa sprawiają, że osiedle „Na Skraju Lasu” to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, studentów, jak i osób starszych szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. To również ciekawa propozycja dla inwestorów poszukujących na rynku atrakcyjnego mieszkania z przeznaczeniem na wynajem. Ciekawostką jest fakt, że niektóre z sąsiednich inwestycji mieszkaniowych były w całości budowane właśnie z myślą o wynajmie mieszkań – i model ten się sprawdza.

 

 

Inwestycja firmy E&L Real Estates została zaprojektowana tak, by okna pokojów dziennych skierowane były na południe, co gwarantuje odpowiednie nasłonecznienie pomieszczeń. Od strony północnej natomiast okna pierwszego etapu wychodzą na zielone ogrody wokół kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Wszystkie mieszkania będą posiadały balkony, a te na parterze – ogródki. Każdy budynek będzie też wyposażony w windy. Deweloper zdecydował się również na zastosowanie rozwiązania niespotykanego na polskim rynku, a powszechnie stosowanego w Belgii – podwójnej izolacji akustycznej pomiędzy mieszkaniami. Ruszyła już sprzedaż I-ego etapu. - "Chcemy uhonorować tych klientów, którzy zaufają nam jako pierwsi" – mówi Łukasz Ferchmin. Dlatego każdy, kto podpisze umowę rezerwacyjną lub przedwstępną do 11 listopada tego roku, otrzyma aż 4-proc. rabat. Tak wysoki rabat to ewenement na poznańskim rynku – dodaje.

 

Czytaj również: Rozpoczęcie drugiego etapu budowy Rezydencja Park

 

Firma E&L Real Estates to doświadczony deweloper, którego udziałowcami są belgijskie firmy deweloperskie: Otreco NV oraz Koramic Real Estate. Firmy te zrealizowały szereg inwestycji mieszkaniowych w Belgii, Francji, Niemczech i w Polsce. W Poznaniu wizytówką spółki jest biurowiec Winogrady Business Center. E&L Real Estates posiada także inne lokalizacje mieszkaniowe w Poznaniu – spółka planuje związać się z miastem na wiele lat. Szacunkowy koszt całego projektu inwestycyjnego na Naramowicach to prawie 40 mln zł.

 

Źródło: LTM Communications / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18315 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >