Czy jest sposób na kameralną willę?

Czy jest sposób na kameralną willę?

Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk wprowadza nowe projekty domów wolnostojących w Poznaniu na Osiedlu Kameralnym II. Nowoczesna architektura willi miejskich przyciągnie osoby szukające domu z ogrodem w bliskim sąsiedztwie centrum miasta. Czytaj dalej

 

Osiedle Kameralne II, zlokalizowane przy ulicy Gospodarskiej w Poznaniu do tej pory było kojarzone z zabudową bliźniaczą. Teraz inwestor wzbogacił inwestycję o wolnostojące wille z garażami. Deweloper proponuje trzy nowe projekty, które różnią się przede wszystkim wyglądem, ale także ilością i wielkością pomieszczeń. Przyszli mieszkańcy mogą wybrać wymarzony dom spośród projektów o nazwie „Granat” (105,9 mkw.), „Szafir” (111 mkw.) oraz „Szmaragd” (121,5 mkw.). Wille położone są na działkach o powierzchni od 400 do 550 mkw. Cena domu wraz z działką rozpoczyna się od 474 tys. zł brutto. Część z proponowanych budynków spełnia kryteria kończącego się w tym roku programu „Rodzina na swoim”.

 

Czytaj również: Budynek A w kompleksie Green Towers we Wrocławiu oddany do użytku

 

 

Śledząc aktualne trendy w architekturze oraz mając na uwadze oczekiwania klientów proponujemy dwa różne style willi miejskich.  Tym samym, klienci mogą zdecydować czy wolą mieszkać w klasycznej willi czy w jej nowoczesnej odsłonie – mówi Piotr Grzegorczyk, zastępca prezesa Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk. Grafitowa kolorystyka połączona z drewnianymi lub ceglanymi elementami stanowi o ich atrakcyjności. Atutem są także duże, panoramiczne okna, również narożnikowe, podkreślające modernistyczną koncepcję budynków. Pełna wysokość pomieszczeń na piętrze, możliwość zmian układu ścian wewnętrznych, dwie łazienki, przestronny, zadaszony taras oraz dodatkowa powierzchnia magazynowa nad garażem - to wszystko podkreśla funkcjonalność inwestycji.

 

Czytaj również: Apartamenty Dune nad morzem

 

 

Do osiedla dojedziemy wygodną asfaltową ulicą. Oświetlonym chodnikiem dojdziemy do pobliskiego przystanku autobusowego, z którego w kilka minut dojedziemy do centrum handlowego M1 lub ronda Rataje. Deweloper zadbał o drogi wewnętrzne na terenie osiedla. W najbliższym czasie powstanie oświetlenie i dodatkowa droga z kostki brukowej. – Ważną informacją dla przyszłych mieszkańców jest rozpoczęcie prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej, która już niedługo zwiększy komfort mieszkania – mówi Piotr Grzegorczyk. Trwa budowa I etapu, w ramach którego powstanie jeszcze 10 willi. Jego zakończenie planowane jest na II kwartał 2013 roku.

 

Czytaj również: Budowa energooszczędnej szkoły w Markach

 

Źródło: Mission PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18811 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >