Dokonano odbioru technicznego biurowca w Poznaniu Skalar Office Center

Dokonano odbioru technicznego biurowca w Poznaniu Skalar Office Center

Nadzór budowlany dokonał odbioru technicznego jednego z najnowocześniejszych biurowców w Poznaniu – Skalar Office Center. Już w listopadzie pierwsi najemcy wprowadzą się do swoich biur.

Skalar Office Center mieści się w u zbiegu ulic Góreckiej i Hetmańskiej, będącej jedną z głównych arterii komunikacyjnych Poznania. Po niespełna 2 latach prowadzenia inwestycji przez spółkę Górecka Projekt, powstał biurowiec klasy A o powierzchni użytkowej 20 000 m. kw. Ten nowoczesny budynek posiada 4 kondygnacje i 6 szybkobieżnych wind, które umożliwiają sprawne przemieszczanie się po obiekcie.

 

 


Skalar Office Center dysponuje ponad 200 miejscami parkingowymi – zarówno w podziemnej hali parkingowej, jak i na zewnątrz budynku. Otwarty plan kondygnacji daje najemcom możliwość łatwej i szybkiej aranżacji wnętrz i umożliwia podział przestrzeni biurowej na mniejszą lub większą – w zależności od potrzeb poszczególnych firm. Na komfort i bezpieczeństwo osób tam pracujących z pewnością wpływać będzie telewizja przemysłowa, całodobowa ochrona i kontrola dostępu, czyli wejście dla osób, posiadających identyfikator.

 

 


- "Specjalnie dla wygody przyszłych najemców Skalar Office Center wyposażony został w system BMS (Building Management System) – zintegrowany sposób zarządzania biurowcem, dzięki któremu klimatyzacja, ogrzewanie i wilgotność powietrza w pomieszczeniach będą sterowane i nadzorowane przez specjalny program. Umożliwi to obniżenie kosztów eksploatacji i podwyższy komfort pracy."– mówi Agnieszka Grzmil, wiceprezes spółki Górecka Projekt.

 

 

Obecnie trwają prace nad aranżacją poszczególnych pomieszczeń. Prowadzone są też negocjacje z kolejnymi firmami zainteresowanymi wynajmem powierzchni w biurowcu. Uroczyste otwarcie Skalar Office Center nastąpi już niebawem.

 

Źródło: ImagePR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18528 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >