Europejskie Expo Konferencje dla Architektów

Europejskie Expo Konferencje dla Architektów

ABplus Events i Związek Architektów zorganizowali pierwsze wydarzenie z dziedziny architektury krajobrazu w Rumunii

 

LAUD 2014, pierwsze wydarzenie z dziedziny architektury krajobrazu w Rumunii, odbyło się 3 czerwca w Athenee Palace Hilton, skupiając 180 architektów, architektów krajobrazu, głównych architektów miast i firmy przedstawiające możliwości zagospodarowania przestrzeni publicznej. Zwycięzcy międzynarodowych nagród w dziedzinie architektury krajobrazu zaprezentowali w Bukareszcie wielkie projekty miejskie realizowane w danym momencie w Europie i Azji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz zapoznania się z referencjami uczestników wydarzenia. Kolejna edycja LAUD będzie miała miejsce w Budapeszcie, 2 grudnia.

 

 

NADCHODZĄCE WYDARZENIA:

GIS Warszawa 2014 kontynuuje w dniu 22 października serię międzynarodowych konferencji Expo architektury organizowanych przez ABplus Events i Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP


Po udanym wydarzeniu, które odbyło się w Warszawie 4 lutego, INGLASS 2014 ABplus Events i Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP kontynuuje w dniu 22 października serię międzynarodowych konferencji Expo architektury w ramach GIS 2014. Wśród gości piątej edycji Międzynarodowej Expo Konferencji Architektury Wnętrz, Designu, Mebli i Oświetlenia GIS są: Nini ANDRADE SILVA, jedna z najbardziej uznanych i uhonorowanych licznymi nagrodami architektek na świecie; Johannes BAAR-BAARENFELS, zwycięzca w kategorii “Nowe i Stare” podczas World Architecture Festival 2013 w Singapurze; Dominic HARRIS, laureat Lighting Design Award 2014; Cristian Santandreu UTERMARK, autor jedynego europejskiego projektu nagrodzonego w 2014 w Stanach Zjednoczonych przez International Interior Design Association IIDA.

 

 

 

 

 

 

Museum de Fundatie w Zwolle, Hubert-Jan HENKET, RIFF 2014, 10-11 listopada, Radisson Blu Bucharest

Hubert-Jan HENKET jest laureatem głównej nagrody narodowej w dziedzinie designu, przyznawanej w Holandii - Dutch Design Award 2013 – Best Exterior. Uhonorowany Orderem Lwa Niderlandzkiego (nl. Ridder de Orde van de Nederlandse Leeuw) Hubert-Jan HENKET jest założycielem i prezesem honorowym międzynarodowej organizacji ds. konserwacji i dokumentacji budynków i zespołów miejskich DOCOMOMO.

 

 

INGLASS Budapeszt 2014, wydarzenie organizowane przez ABplus Events i Izbę Architektów Węgier

Piąta edycja Międzynarodowej Konferencji Architektonicznej INGLASS poświęconej architekturze szkła i fasadom, odbędzie się 2 grudnia w Budapeszcie. INGLASS Budapeszt 2014 to wydarzenie organizowane przez ABplus Events i Izbę Architektów Węgier, którego Gościem Specjalnym będzie Ósbjørn JACOBSEN zwycięzca nagrody Unii Europejskiej w konkursie architektury współczesnej im. Miesa van der Rohe 2013 za projekt Harpa.

 

 

 

Więcej informacji: www.warsaw.iegis.eu

Rejestracja: http://warsaw.iegis.eu/registration-2/

www.facebook.com/konferencje.architektoniczne

 

2014-06-18
Źródło: abp / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • tłumacz specjalistyczny Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Kiedy jeszcze piszemy nadal o tłumaczeniach to czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym jakie są powody dla których możemy potrzebować korekty wykonywanej....
  • Zegarki Daniel Wellington-co sądzicie? Liczba postów: 40 Grupa: Trudne tema... Chcę kupić tacie na urodziny zegarek. Myślałem o zegarku Daniel Wellington, co o tym sądzicie? Nosi ktoś może? Jakieś opinie?
  • zadaszenie tarasu Liczba postów: 11 Grupa: Trudne tema... Wszystko oni wykonali i wyszło im na prawdę solidnie retro bowl
  • Spsób na dobry sen Liczba postów: 30 Grupa: Aktualności Śpię dobrze dzięki muzyce do snu https://www.youtube.com/watch?v=e1ajx9bS 6F0 która mnie wycisza. Usypianie przy włączonych dźwiękach jest dla mnie bardzo ważne.
  • Monitoring Liczba postów: 29 Grupa: Trudne tema... I don't have it retro bowl

Ostatnio na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 1000

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >