Gotowy dom do 10% taniej. Letnia wyprzedaż domów na finiszu.

Gotowy dom do 10% taniej. Letnia wyprzedaż domów na finiszu.

Do 31 sierpnia można kupić gotowy dom nawet do 10% taniej. „Z promocji skorzysta tylko 5 klientów – o ile zdecydują się na zakup do końca wakacji.” – zachęca Ewa Przeździecka z firmy Unidevelopment. Czytaj dalej

 Do wyboru są 3 lokalizacje:

- W Łomiankach, na Osiedlu Gardenia, można kupić dom z ogrodem już za 650 000 zł. Zostały tu 2 ostatnie domy (w zabudowie bliźniaczej): o powierzchni 157 i 151 m2, stojące na działkach 472 i 382 m2.
- Na obrzeżach Ursynowa na Osiedlu Polnych Maków, czeka ostatnie 12 domów w zabudowie szeregowej, o metrażu od 179 do 184  m2 (powierzchnia działek: 300 lub 600 metrów). Dom w ofercie specjalnej można tu kupić od 699.000 zł.
- Na warszawskiej Białołęce, w Osadzie Brzeziny, wakacyjna cena wynosi 675 000 zł. To kameralne osiedle 28 domów, z których połowa została już sprzedana. Promocyjna cena obowiązuje jedynie do 31 sierpnia. Powierzchnie domów: od 198 do 204mw.

Do końca kalendarzowego lata mamy jeszcze dodatkową niespodziankę dla naszych klientów – ogromny basen ogrodowy z pełnym wyposażeniem dla każdego kto w tym czasie podpisze z nami umowę.

Oferty są tym bardziej atrakcyjne, że wzrost wartości tych domów to pewnik. „Wszystkie nasze osiedla są zlokalizowane w bardzo dobrej odległości od inwestycji drogowych, które radykalnie ułatwią komunikację ze wszystkimi dzielnicami Warszawy.” – mówi Ewa Przeździecka. „Na przykład Osiedle Polnych Maków jest położone 3,5 km od wjazdu na obwodnicę Warszawy, której budowa ma się zakończyć już za rok.” Poprawa infrastruktury drogowej to jeden z najważniejszych czynników, które wpływają na wzrost wartości nieruchomości. Mechanizm jest prosty: przybliżanie się danej lokalizacji do centrum Warszawy powoduje, że staje się ona coraz bardziej atrakcyjna dla kolejnych nabywców; a im większe zainteresowanie, tym większy skok cen.

I tak: obwodnica Łomianek, która zostanie oddana w 2014 roku, skróci czas dojazdu do Osiedla Gardenia aż o połowę. Obecnie dojazd trwa około 40 minut (a więc krócej niż z wielu dzielnic Warszawy), a za 4 lata powinno wystarczyć nawet 20 - 25 minut w godzinach szczytu. Dla niezmotoryzowanych dojazd już dziś jest dość dogodny: 20 min. autobusem Ł ze stacji metra Marymont.

650 000 to bardzo dobra cena za dom – uważają pośrednicy z rejonu Łomianek – zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ceny na rynku wtórnym w tej okolicy są już dziś stosunkowo wysokie. „Ceny domów z rynku wtórnego, o powierzchni 160m2 zaczynają się w Łomiankach od 800 – 900 tys. zł.” – mówi Tomasz Lebiedź (Lebiedź Consulting), pośrednik z ponad 20- letnim stażem.

„Trzecie nasze osiedle objęte wakacyjną promocją – Osada Brzeziny - także zyska na inwestycjach drogowych.” – mówi Ewa Przeździecka. „Poszerzenie Trasy Toruńskiej do 6 pasów ruchu, Mostu Grota-Roweckiego do 10 pasów i budowa Mostu Północnego sprawią, że Białołęka będzie bardziej zespolona z centralnymi dzielnicami Warszawy. Usytuowane tam domy niewątpliwie zyskają na wartości.” – podkreśla. Wakacyjna oferta jest aktualna do 31 sierpnia (www.mamydlaciebiedom.pl).

 

Źródło: Empirius / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 88

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >