Imponująca liczba transakcji

Imponująca liczba transakcji

ATAL SA bije rekordy sprzedaży i zamyka lipiec z imponującą liczbą 161 zawartych transakcji. Spółka odnotowała ponad 125% wzrost w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Ponadto jego klienci dokonali ponad 170 rezerwacji lokali, co zwiastuje równie udany sierpień. Atrakcyjna oferta i wysoka jakość mieszkań ATAL przyciągają nabywców nawet w okresie urlopowym. Czytaj dalej

 

Sprzedaż w firmie ATAL od początku roku utrzymuje tendencję wzrostową. W okresie od stycznia do sierpnia nabywców znalazły już 654 mieszkania z oferty dewelopera. Również pierwszy miesiąc wakacyjny okazał się niezwykle udany, gdyż Spółka sfinalizowała w lipcu łącznie 161 umów. To ponad dwukrotnie więcej niż w lipcu ubiegłego roku. Największym zainteresowaniem cieszyły się krakowskie inwestycje ATAL. W stolicy Małopolski sprzedano aż 105 mieszkań.

 

Rekordowa sprzedaż w I półroczu br. uplasowała naszą Spółkę w pierwszej trójce najprężniej funkcjonujących deweloperów w kraju. W wakacje nie zwalniamy tempa i mimo okresu urlopowego bijemy kolejne rekordy sprzedaży. Stawiamy na ciągły rozwój rozszerzanie naszej oferty zgodnie z zapotrzebowaniem rynkowym i preferencjami nabywców – mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL SA.

 

Czytaj również: Nowoczesne inwestycje  


Jak pokazują wyniki sprzedaży ATAL, okres urlopowy nie musi zniechęcać do podejmowania poważnych decyzji inwestycyjnych. Wielu klientów właśnie wakacyjny czas wolny wykorzystuje na wizyty w biurach sprzedaży i analizę ofert na rynku nieruchomości. Tym bardziej, że jest to okres licznych promocji, sprzyjający zakupom w atrakcyjnych cenach. 

 

W okresie wakacyjnym proponujemy szereg promocji, dzięki którym nasi klienci mogą zaoszczędzić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. W sierpniu oferta promocyjna obejmuje m.in. mieszkania w obniżonych cenach, wykończenie mieszkań gratis, promocyjne ceny miejsc parkingowych, tarasów i komórek lokatorskich, a także bony do wykorzystania w sklepach Leroy Merlin lub na zakup zabudowy kuchennej w firmie MS Meble – informuje Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży ATAL SA.

 

Czytaj również: Rrząd buduje mieszkania 

 

We wrocławskiej ofercie promocyjnej ATAL proponuje na Osiedlu Agrestowa Aleja wykończenie standard za jedyne 100 zł za mkw., przy zakupie mieszkania powyżej 50 mkw. Natomiast na Osiedlu Mieszczańskim I wybrane mieszkania są dostępne w niższej cenie – 5 000 zł brutto za mkw., a na Osiedlu Mieszczańskim II ogród zimowy za połowę ceny. Również na Dyrekcyjnej 33 wykończenie balkonu lub tarasu oferowane jest za połowę ceny. Na katowickim Osiedlu Ligota Park miejsce postojowe w garażu podziemnym można kupić za jedyne 18 000 zł brutto, a na warszawskiej Atal Marinie przy zakupie wybranych mieszkań wykończenie standard jest gratis.

 

Również w Krakowie deweloper oferuje ciekawe promocje i obniżki. Na Osiedlu Zielone Wojszyce mieszkanie w standardzie deweloperskim można kupić za jedyne 5400 zł brutto za mkw. Na Nowym Żabińcu i Nowym Polesiu miejsce postojowe w garażu dostępne jest za jedyne 19 000 zł brutto. Na Bronowice Residence i City Tower Czyżyny wykończenie tarasu/balkonu jest gratis, a na Lindego Park Bronowice za darmo otrzymamy komórkę lokatorską. Przy zakupie mieszkania w pionie E na Nadwiślańskiej 11 deweloper rozdaje bony do wykorzystania w sklepach Leroy Merlin lub na zakup zabudowy kuchennej w firmie MS Meble.

 

2013-08-07
Źródło: On Board PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Co studiować? Liczba postów: 33 Grupa: Trudne tema... Uczelnią którą warto wziąć pod uwagę wybierając dalszy etap edukacji jest https://wwsb.edu.pl/.
  • Gdzie na wczasy ? Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... My wybraliśmy Zajazd Jurajski w Podlesicach i była to bardzo dobra decyzja. Jest to bez wątpienia miejsce, które mogę każdemu polecić.
  • Firma transportowa Liczba postów: 36 Grupa: Trudne tema... Poszukuje sprawdzonej firmy z branży Warszawa Modlin transport z lotniska. Zależy mi na nowoczesnej flocie pojazdów. Niedawno znalazłam firmę Shuttle24.pl. Czy....
  • zadaszenie tarasu Liczba postów: 17 Grupa: Trudne tema... Jeśli chodzi o tarasy to najlepiej korzystać z nowoczesnych rozwiązań a takie ma ten producent https://www.drutex.pl/ Jest to lider rynku i nie zawiedzie oczeki...
  • Zakupy przez internet Liczba postów: 753 Grupa: Trudne tema... Jeżeli o mnie chodzi, to ja nie mam najmniejszego problemu aby robić zakupoy w sieci. Ostatnio wpadły mi w oko ciekawe szpilki w Manufaktura Obuwia. Co ciekawe....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18172 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 324

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >