Informacje o remoncie dostępne w smartfonie

Informacje o remoncie dostępne w smartfonie

W erze mobilności zwykła strona internetowa to zdecydowanie za mało. Użytkownicy coraz częściej oczekują dostępności informacji z poziomu ich telefonu i tabletu.

 

 Nadążając za tymi potrzebami, PPG Industries – światowy lider na rynku farb, uruchomił dwa projekty z wykorzystaniem Responsive Web Design. Za wdrożenie odpowiada Internet Designers z Grupy Unity. Pierwszą z uruchomionych stron automatycznie dopasowującą swoją rozdzielczość do ekranu jest Malfarb – serwis produktowy z katalogiem kolorowych farb do malowania ścian. Drugi natomiast to Drewnochron – serwis przedstawiający porfolio PPG w zakresie bejc i lakierów do drewna.

 

 

W czasach, kiedy nieomal każdy z nas korzysta z własnego smartfona czy tabletu częściej niż komputera stacjonarnego, kiedy internet mamy zawsze ‘przy sobie’, nie możemy zakładać, że projektowanie serwisów ma wyglądać tak samo jak jeszcze rok czy dwa lata temu, stąd decyzja o projektowaniu w RWD jest w obecnej chwili naturalną konsekwencją – mówi Wojtek Kapelusz, E-marketing Manager PPG.

 

Czytaj również: Plac zabaw w budżecie obywatelskim


Wyzwaniem przy tego typu projektach, z jednej strony jest stworzenie interfejsu tak, by był on maksymalnie łatwo używalny, z drugiej zaś, sporą część czasu trzeba poświęcić na test serwisów na różnych urządzeniach.

 

Efekt z pewnością docenią użytkownicy urządzeń przenośnych, którym to rozwiązanie w łatwy i szybki sposób umożliwi dotarcie do poszukiwanych informacji - wyjaśnia Anna Orzechowska z Internet Designers.

 

 

 

PPG Industries jest światowym liderem na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych.

 

Czytaj również: Centrum Zdrowia Dziecka w nowej odsłonie


Grupa Unity jest największym dostawcą systemów e-commerce na polskim rynku. Internet Designers rozwija w Grupie ofertę w obszarze e-marketingu i promocji, ze szczególnym naciskiem na user experience, social media, mobile i SEO/SEM. Specjaliści marki bazują na doświadczeniu nabytym podczas kilkunastu lat współpracy z setkami klientów e-biznesowych.

 

2013-07-03
Źródło: Grupa Unity / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Złe kredyty Liczba postów: 31 Grupa: Trudne tema... To racja - należy uważać, żeby nie wziąć takiego kredytu. Sporo takich niekorzystnych ofert można znaleźć w internecie. Pod adresem: https://taniopozyczam.pl/ j...
  • Gdzie na wczasy ? Liczba postów: 83 Grupa: Trudne tema... Sama stoję przed wyborem miejsca na urlop. Ostatnio trafiłam na ciekawą stronę http://szlakmurali.pl/. Fajnie tam został opisany region Buska Zdroju. Może tam s...
  • Architekt Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Korzystaliście z usług architekta? SuperMovers
  • Prezent dla szefa - zegarek? Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Czy według was zegarek jest dobrym pomysłem na prezent? SuperMovers
  • prawnicy - kasta czy ludzie z misją? Liczba postów: 8 Grupa: Trudne tema... Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych z prawem. SuperMovers

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18509 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 98

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >