Jak wygladają wnętrza w krakowskich Loftach w Młynie? Wnętrza Excellent.

Jak wygladają wnętrza w krakowskich Loftach w Młynie? Wnętrza Excellent.

Excellent SA zakończył wykańczanie mieszkań w krakowskich Loftach w Młynie. Inwestycja jest ciekawym przykładem przekształcania starych budynków poprzemysłowych w nowoczesne wnętrza mieszkalne. Czytaj dalej

Lofty w Młynie to adaptacja ciekawych wnętrz zabytkowego budynku byłego młyna Ziarno. Jego charakter zachęcił do odważnych i oryginalnych rozwiązań architektonicznych – takich jak wykorzystanie istniejących już elementów metalowych konstrukcji oraz zabytkowych filarów i zachowanie kształtu nietypowych okien. Połączenie różnych materiałów takich jak cegła, drewno, szkło i metal oraz wkomponowanie ich w modernistyczną przestrzeń sprawiło, że Lofty w Młynie to niepowtarzalna inwestycja, która zachwyci każdego, kto poszukuje niezwykłych wnętrz i lubi swoisty mariaż tradycji z nowoczesnością.

 

 

6-piętrowy budynek mieści obecnie 57 mieszkań jedno- oraz dwupoziomowych o zróżnicowanym metrażu. Wszystkie mieszkania charakteryzują się otwartymi przestrzeniami z minimalnym udziałem ścian działowych. Lokale posiadają tarasy lub balkony oraz wspólny zielony taras na dachu budynku, dostępny dla wszystkich mieszkańców. Z tarasu rozpościera się widok na na Stare Miasto, Bulwary Wiślane oraz krakowskie kopce. Lokalizacja Loftów w Młynie to jeden z największych atutów inwestycji – stąd spacerem z łatwością dotrzeć można na Rynek Główny oraz na popularny Kazimierz.   

 

 

W wykańczaniu mieszkań brał udział Dział Obsługi Inwestycji Excellent SA. Specjaliści firmy odpowiedzialni byli za ułożenie parkietów (deski dębowe) oraz realizację wnętrz łazienek Loftów. Kuchnie zaaranżowano z wykorzystaniem produkowanego przez Excellent szkła Lacobel. Prace wykonane zostały przez Excellent kompleksowo – począwszy od wyboru materiałów, poprzez logistykę i transport, po wykonawstwo.

 

 

Excellent od lat realizuje projekty związane z aranżacją wnętrz i pracami wykończeniowymi w inwestycjach mieszkaniowych – tzw. mieszkania pod klucz. Z usług firmy korzystają zarówno deweloperzy, jak i  klienci indywidualni. Dział Obsługi Inwestycji ma także doświadczenie w pracach przy prestiżowych obiektach komercyjnych i publicznych (m.in. Siedziba Radia RMF FM w Krakowie, Centrum Medyczne Medicover w Krakowie czy Hotel Niebieski w Krakowie).

Źródło: PR Solutions / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 81

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >