Jakie są zalety posiadania tarasu z trawertynu?

Jakie są zalety posiadania tarasu z trawertynu?

Trawertyn to nazwa nowej płyty tarasowej w linii Libet Impressio. Trudno wyobrazić sobie bardziej trafne dla niej miano, gdyż płyta ta do złudzenia przypomina porowatą skałę osadową. Czytaj dalej

 

Naturalne piękno materiału odwzorowującego kamień, podkreślone zostało nietypowym kształtem wydłużonego prostokąta o wymiarach 80 cm x 20 cm. Wzór, w jaki układają się płyty na powierzchni tarasu rozciąga przestrzeń i nadaje aranżacji nowoczesny i oryginalny wygląd. Trawertyn nie lubi przesady, dlatego tak dobrze pasuje do minimalistycznego  stylu skandynawskiego.

 

Czytaj również: Deska tarasowa wykonana z drewna bambusowego

 

 

Prostota i funkcjonalność, wykorzystanie naturalnych tworzyw w jasnej pastelowej kolorystyce to gwarancja stworzenie ponadczasowego projektu. W takiej aranżacji nie ma miejsca na niepotrzebne detale, każdy jej element musi być niezbędny, użyteczny i … piękny. Surowy styl patio łagodzi obecność prostokątnego zbiornika wodnego, otoczonego tak jak reszta wewnętrznego dziedzińca Trawertynem.

 

Czytaj również: Estetyczne i komfortowe deski kompozytowe

 

 

Kamień połączony z wodą przywodzi na myśl skaliste morskie wybrzeże. Szlachetna płyta doskonale prezentuje się w towarzystwie oszczędnych w formie i wykonanych z naturalnych materiałów mebli ogrodowych. Trawertyn podkreśla ich urodę i stanowi dla nich pewne oparcie.

Źródło: Nota Bene / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18529 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 93

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >