Kolejne inwestycje w Krakowie

Kolejne inwestycje w Krakowie

Zgodnie z noworocznymi zapowiedziami, deweloper ATAL S.A. rozpoczyna realizację dwóch kolejnych inwestycji w Krakowie. Pierwsza z nich Lindego Park zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy Bronowice, druga – City Towers na przyjaznych Czyżynach. Wartość obydwu inwestycji szacowana jest na blisko 150 mln zł. Czytaj dalej

 

ATAL S.A. rozpoczyna realizację dwóch kolejnych krakowskich inwestycji. Tym samym w budowie znajdują się obecnie wszystkie z zaplanowanych przez dewelopera na ten rok osiedli: Nowy Żabiniec, City Towers Czyżyny i Lindego Park.

 

Czytaj również: Terminal we Wrocławiu gotowy do użycia

 

„Obecnie na rynku obserwujemy wysoki przyrost inwestycji deweloperskich, przez co może być on postrzegany jako nasycony. Z kolei w naszych krakowskich biurach sprzedaży zauważamy, że popyt na wysokiej jakości mieszkania nie słabnie. Uważam, że branża mieszkaniowa nadal ma bardzo duży potencjał. A na rynku w dalszym ciągu znajduje się liczna grupa ludzi poszukujących dobrze zlokalizowanych mieszkań, w odpowiedniej cenie, czyli takich, jakie w swojej ofercie ma ATAL” – komentuje Zbigniew Juroszek, Prezes
ATAL S.A.

 

 

Przy Ulicy Lindego w spokojnej krakowskiej dzielnicy Bronowice powstaje nowoczesne osiedle Lindego Park składające się z siedmiu czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Znajdą się w nim łącznie 154 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 34 mkw. do 67 mkw. W skład inwestycji wchodzą także dwa garaże podziemne mieszczące w sumie 101 samochodów oraz znajdujące się na terenie osiedla miejsca postojowe na 55 aut. W jednym z budynków w parterze znajdują się dodatkowo pomieszczenia usługowe.

 

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej otoczenie, na południu bowiem z osiedlem sąsiadują zielone tereny dawnej Młynówki Królewskiej. W pobliżu znajduje się Ojcowski Park Narodowy, ale także centra handlowo – usługowe. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Natomiast bliskość trasy krajowej nr 7 oraz autostrady A4 zapewnia sprawne połączenie z innymi miastami, jak Warszawa, Katowice czy Wrocław.

 

Czytaj również: Inwestycja Batory II na poznańskim Piątkowie

 

„Obydwie inwestycje bez wątpienia łączy optymalna lokalizacja, która pozwala zarówno na szybki dojazd do centrum miasta, jak również na odpoczynek po długim dniu pracy. Ciekawy architektonicznie City Towers Czyżyny oraz nowoczesny Lindego Park to dwie nowe propozycje, w których każdy krakowianin znajdzie mieszkanie dla siebie. Zwłaszcza, że rozkład pokoi w lokalach, a także przynależące do nich balkony, tarasy czy ogródki gwarantują funkcjonalność i optymalne zagospodarowanie przestrzeni” – komentuje Ewelina Juroszek, Dyrektor ds. Sprzedaży ATAL S.A.

 

 

Zlokalizowana we wschodniej części Krakowa dzielnica Czyżyny wkrótce wzbogacona zostanie o interesujące architektonicznie osiedle. Przy ulicy Marii Dąbrowskiej powstaje bowiem nowa inwestycja City Towers Czyżyny. W skład osiedla wchodzi sześć oryginalnych dziewięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z dwudziestoma jeden nowoczesnymi lokalami usługowymi w parterze. Znajdzie się w nich w sumie 356 lokali mieszczących od jednego do czterech pokoi. Do dyspozycji lokatorów oddane będą wózkownie, pomieszczenia na rowery oraz dodatkowe komórki lokatorskie, a także dwa budynki usługowe. Garaże oraz miejsca na terenie osiedla pomieszczą w sumie ok. 300 samochodów.

 

Mocną stroną osiedla jest jego lokalizacja w pobliżu ronda Czyżyńskiego. Bliskość Centrum Handlowego Czyżyny czy M1 pozwoli na bezstresowe załatwienie codziennych sprawunków. Dobrze rozwinięty węzeł komunikacyjny zagwarantuje sprawną komunikację z innymi dzielnicami Krakowa, a możliwość szybkiego dotarcia do dróg wylotowych czy autostrady A4 – z innymi miastami. W okolicy znajdują się także liczne żłobki, gimnazja czy licea, a także zakłady opieki zdrowotnej czy biblioteki.

 

Źródło: On Board PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 117

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >