MCEB buduje kompetencje branży budowlanej

MCEB buduje kompetencje branży budowlanej

Kraków wzbogacił się o unikalne na małopolskim rynku centrum edukacyjne oferujące nie tylko profesjonalne, ale i kompleksowe szkolenia dla podmiotów branży budowlanej. Czytaj dalej

Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej (MCEB),  powołane do życia przez Grupę ATTIC, to  miejsce budowania kompetencji oraz integracji sektora budowlanego. MCEB jako ini-cjator zmian na rynku dostarczy najnowszej wiedzy branżowej,  teoretycznej i praktycznej nie tylko z zakresu budownictwa, ale i co ważne - biznesu.

MCEB oddaje do użytku 80-osobową Salę Konferencyjną  oraz unikalną Salę Pokazów Praktycznych. Jest  to pierwsze i jedyne miejsce  w Małopolsce  oferujące kompleksowe, profesjonalne szkolenia dla sektora budowlanego :  producentów, firm wykonawczych, usłu-gowych czy też projektantów  i  stowarzyszeń branżowych.

 

 

Na szczególną uwagę zasługuje unikatowa w Małopolsce Sala Pokazów Praktycznych, która jest specjalnie dostosowana do potrzeb branży budowlanej.  „Niektórzy producenci mają sale pokazowe, ale są one bardzo wąsko sprofilowane.  Sala MCEB daje dużo większe możliwości i dedykowana jest szerokiemu gronu związanemu z naszą specjalizacją. – mówi Katarzyna Da-cyl - Zajdel, Prezes MCEB.  Ponadto, firmy budowlane chcą  dzielić się wiedzą, współpracować ze sobą i budować wzajemne relacje biznesowe. Okazuje się jednak, że do tej pory nie było na rynku oferty uwzględniającej ich specjalistyczne potrzeby.  Szkolenia np. z  montażu okien czy uszczelniania dachu prowadzone były w salach konferencyjnych w hotelach, co jest uciążliwe, gdyż  tego typu pracom  towarzyszy zwykle hałas wiertarek i  kurz.  Teraz w Sali Pokazów


Praktycznych  będzie można swobodnie  używać  wszystkich materiałów i narzędzi budowla-nych bez obawy o hałas,  plamy z farby czy  kleju”. – dodaje Katarzyna Dacyl - Zajdel.

Poprzez otwarcie Małopolskiego Centrum Edukacji Budowlanej, GRUPA ATTIC  tworzy wy-jątkowe relacje z firmami sektora budowlanego -już nie tylko jako małopolski lider dystrybu-cji materiałów budowlanych, ale jako partner zapewniający specjalistyczne doradztwo,  kompleksową obsługę oraz dostęp do najnowszej wiedzy branżowej i biznesowej.
 
MCEB budowane jest w oparciu o wieloletnie doświadczenie Grupy Attic, która problemy i potrzeby podmiotów branży budowlanej zna od podszewki.  Grupa zarządza nie tylko MCEB, ale jest także liderem w dystrybucji materiałów budowlanych w Małopolsce.  Od kilku lat GRUPA ATTIC prowadzi uznany na rynku projekt edukacyjny:  Szkołę Dobrego Budowania.   

 

 

 

Źródło: Plus Communication / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 72

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >