Magnolia Park otrzymała tytuł „Centrum Handlowe Roku”
Magnolia Park otrzymała tytuł „Centrum Handlowe Roku” w konkursie PRCH Retail Awards, organizowanym przez Polską Radę Centrów Handlowych. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 12 października w warszawskiej Fabryce Trzciny statuetkę odebrał Adrian Zawadzki, Dyrektor Magnolia Park z Metro Group Asset Management, zarządcy obiektu.
To już druga edycja eksperckiego programu PRCH Retail Awards, jedynego konkursu w Polsce stworzonego dla sieci handlowych, deweloperów, zarządców, inwestorów oraz osób zajmujących się retail marketingiem. Twórcą projektu jest Polska Rada Centrów Handlowych, zrzeszająca ponad 170 inwestorów, deweloperów i najemców centrów handlowych.
Czytaj również: Osiedle Księżnej Dąbrówki zazieleniało
Projekty nominowane do nagrody były oceniane na podstawie przesłanych aplikacji konkursowych przez jury złożone z ekspertów ds. rozwoju, zarządzania centrami handlowym, wynajmu, architektury, marketingu oraz przedstawicieli najemców. Ich zadaniem była merytoryczna weryfikacja zgłoszeń pod kątem jakości, innowacyjności i efektywności. Najistotniejszym kryterium oceny były wizyty w wybranych przez Jury centrach i sieciach handlowych.
Magnolia Park została wybrana spośród pięciu centrów handlowych nominowanych w kategorii Centrum Handlowe Roku – rywalizowała z centrami: CH Janki, Forum Gliwice, Galeria Krakowska. Największa wrocławska galeria została wyróżniona między innymi za: proces powstawania i komercjalizacji, strategię pozycjonowania i kształtowania tożsamości, dane dotyczące efektywności, w tym wskaźniki obrotów i frekwencji, architekturę i kontekst urbanistyczny, strategię marketingową, sposób zarządzania obiektem, a także nawiązywanie dialogu z lokalną społecznością.
Czytaj również: Ostatnia chwila aby nadesłać zgłoszenie do konkursu Malarz Roku 2011
„Cieszę się, że nasza ciężka praca włożona w przygotowanie spójnej i nowatorskiej strategii działań oraz konsekwentne jej wdrażanie sprawiły, że nasz sukces dostrzegli również eksperci branży. Z dumą odbierałem nagrodę dla Centrum Handlowego Roku. Dla nas jako zarządcy to szczególnie cenne wyróżnienie, które jednoznacznie potwierdza, że Metro Group Asset Management wykonuje powierzone zadania efektywnie i efektownie oraz realizuje wyznaczone cele z pomysłem.” – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.
Ponadto we wrześniu Magnolia Park została uznana za najlepsze Centrum Handlowe we Wrocławiu w Rankingu Polskich Centrów Handlowych przygotowanym przez program Jakość Obsługi. Ranking opublikowany na łamach dziennika Rzeczpospolita powstał na podstawie 20 tysięcy ankiet o jakości obsługi centrów handlowych ocenionych w skali od 5 (bardzo dobra) do 1 (bardzo zła). Magnolia z wynikiem 4,23 punkty znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepiej ocenianych centrów handlowych w Polsce i na pierwszym miejscu we Wrocławiu. Konsumenci przyznawali oceny między innymi za lokalizację, liczbę sklepów, oferowaną rozrywkę, czystość i udogodnienia dla klientów.
Komentarze
Tagi
Czytaj też…
Czytaj na forum
- Nowe mieszkania Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... **„Bonusy dla nowych graczy ułatwiają dobry start”** znaczy:
- Architekt remont mieszkania Liczba postów: 67 Grupa: Trudne tema... Ja kocham naturalne drewno więc uważam, że warto ale należy poczytać o impregnacji i konserwacji i pogodzić się z tym, że drewno żyje i nie będzie wyglądało ide...
- Dlaczego warto wybrać internet światłowodowy? Liczba postów: 18 Grupa: Aktualności Szybki i stabilny internet to dziś podstawa – nie tylko do pracy czy nauki, ale również do rozrywki. Znalezienie odpowiedniej oferty może być wyzwaniem, ale pom...
- Master Your Reflexes with Block Breaker – The Game... Liczba postów: 30 Grupa: Trudne tema... For those looking to sharpen their skills and enjoy some variety, exploring different gaming apps is always a fun challenge. If you want a platform where you ca...
- Sport jako inwestycja społeczna – Polska przygotow... Liczba postów: 18 Grupa: Aktualności Bezczelne platfusy, a czemu nie Polska 2200 ?? byłoby im łatwiej się sianem wykręcić, jak zawsze.

