Magnolia Park otrzymała tytuł „Centrum Handlowe Roku”

Magnolia Park otrzymała tytuł „Centrum Handlowe Roku”

Magnolia Park otrzymała tytuł „Centrum Handlowe Roku” w konkursie PRCH Retail Awards, organizowanym przez Polską Radę Centrów Handlowych. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 12 października w warszawskiej Fabryce Trzciny statuetkę odebrał Adrian Zawadzki, Dyrektor Magnolia Park z Metro Group Asset Management, zarządcy obiektu.

 

To już druga edycja eksperckiego programu PRCH Retail Awards, jedynego konkursu w Polsce stworzonego dla sieci handlowych, deweloperów, zarządców, inwestorów oraz osób zajmujących się retail marketingiem. Twórcą projektu jest Polska Rada Centrów Handlowych, zrzeszająca ponad 170 inwestorów, deweloperów i najemców centrów handlowych.

 

 Czytaj również: Osiedle Księżnej Dąbrówki zazieleniało


Projekty nominowane do nagrody były oceniane na podstawie przesłanych aplikacji konkursowych przez jury złożone z ekspertów ds. rozwoju, zarządzania centrami handlowym, wynajmu, architektury, marketingu oraz przedstawicieli najemców. Ich zadaniem była merytoryczna weryfikacja zgłoszeń pod kątem jakości, innowacyjności i efektywności. Najistotniejszym kryterium oceny były wizyty w wybranych przez Jury centrach i sieciach handlowych.

 

 

 

Magnolia Park została wybrana spośród pięciu centrów handlowych nominowanych w kategorii Centrum Handlowe Roku – rywalizowała z centrami: CH Janki, Forum Gliwice, Galeria Krakowska. Największa wrocławska galeria została wyróżniona między innymi za: proces powstawania i komercjalizacji, strategię pozycjonowania i kształtowania tożsamości, dane dotyczące efektywności, w tym wskaźniki obrotów i frekwencji, architekturę i kontekst urbanistyczny, strategię marketingową, sposób zarządzania obiektem, a także nawiązywanie dialogu z lokalną społecznością.

 

 Czytaj również: Ostatnia chwila aby nadesłać zgłoszenie do konkursu Malarz Roku 2011


 „Cieszę się, że nasza ciężka praca włożona w przygotowanie spójnej i nowatorskiej strategii działań oraz konsekwentne jej wdrażanie sprawiły, że nasz sukces dostrzegli również eksperci branży. Z dumą odbierałem nagrodę dla Centrum Handlowego Roku. Dla nas jako zarządcy to szczególnie cenne wyróżnienie, które jednoznacznie potwierdza, że Metro Group Asset Management wykonuje powierzone zadania efektywnie i efektownie oraz realizuje wyznaczone cele z pomysłem.” – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

 

 

 

Ponadto we wrześniu Magnolia Park została uznana za najlepsze Centrum Handlowe we Wrocławiu w  Rankingu Polskich Centrów Handlowych przygotowanym przez program Jakość Obsługi. Ranking opublikowany na łamach dziennika Rzeczpospolita powstał na podstawie 20 tysięcy ankiet o jakości obsługi centrów handlowych ocenionych w skali od 5 (bardzo dobra) do 1 (bardzo zła). Magnolia z wynikiem 4,23 punkty znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepiej ocenianych centrów handlowych w Polsce i na pierwszym miejscu we Wrocławiu. Konsumenci przyznawali oceny między innymi za lokalizację, liczbę sklepów, oferowaną rozrywkę, czystość i udogodnienia dla klientów.

2011-10-14
Źródło: Contrust / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • tłumacz specjalistyczny Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Kiedy jeszcze piszemy nadal o tłumaczeniach to czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym jakie są powody dla których możemy potrzebować korekty wykonywanej....
  • zadaszenie tarasu Liczba postów: 12 Grupa: Trudne tema... Wszystko oni wykonali i wyszło im na prawdę solidnie retro bowl
  • Monitoring Liczba postów: 30 Grupa: Trudne tema... I don't have it retro bowl
  • Marketing Liczba postów: 46 Grupa: Trudne tema... Jeśli chodzi o marketing i reklamę to trzeba korzystać z wszystkich możliwości które przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Na pewno warto zainteresować się g...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1507 Grupa: Trudne tema... Przy okazji jeśli szukacie fajnych akcesoriów do palenia, takich jak Cybuchy to pewnie spodobają wam się te dostęone na greenbudda.pl -ja kupowałem je na prezen...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18080 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 815

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >