Małe sklepy cieszą się uznaniem na dużych osiedlach

Małe sklepy cieszą się uznaniem na dużych osiedlach

Małe sklepy, pomimo że są wypierane przez centra handlowe, wcale nie narzekają na brak klientów. Ich niewątpliwą zaletą jest dobra lokalizacja - są w niewielkiej odległości od domu, zdarza się nawet, że na dole bloku, w którym mieszkamy. Mieszkańcy to doceniają. Czytaj dalej

 

Powszechnie wiadomo, że osiedlowe sklepy przydają się kiedy o czymś zapomnimy lub gdy po prostu szkoda nam czasu na wyprawę do supermarketu. Wtenczas możemy szybko zrobić najpotrzebniejsze zakupy. W spożywczym na dole można też napić się świeżej kawy, coś zjeść czy zagrać w totolotka. W salonie fryzjerskim poświęcimy czas na strzyżenie czy farbowanie, nie doliczając niepotrzebnego czasu na dojazd. W pobliskiej aptece kupimy niezbędne leki, gdy dopadnie nas przeziębienie, a w znajdującym się obok biurze podroży możemy codziennie sprawdzać oferty last minute. Któż by tego nie docenił?

 

Czytaj również: Dalsze prace nad projektem Mieszkanie dla młodych

 

Male lokale handlowe pozwalają nam przecież zaoszczędzić cenny czas. Deweloperzy mają świadomość, że na komfort życia składa się nie tylko wysoki standard mieszkań, ale także rozwinięta infrastruktura użyteczności publicznej.

 

 

Nasze punkty handlowo-usługowe usytuowane są w bardzo dobrej lokalizacji, znajdują się na niskim parterze inwestycji, mieszkańcy są więc zadowoleni z faktu, że mogą mieć wszystko pod ręką. Także i właściciele tego typu punktów na tym korzystają, gdyż niepodważalnie są one miejscami pierwszego wyboru - mówi Tomasz Wnuk, dyrektor generalny Malta Fountain.  

 

Lokale usługowe na wagę złota

Świadomość społeczeństwa z biegiem lat się zmienia, a co za tym idzie - mieszkańcom nie zależy już głównie na bliskości do sklepu spożywczego. Teraz szukamy w okolicy siłowni, salonu urody czy spa, by wyciszyć się i zrelaksować po trudach całego dnia. Chcemy też mieć pod ręką stomatologa i salę zabaw dla dzieci, by w czasie, kiedy musimy coś załatwić, ktoś się nimi zajął.

 

 

Coraz więcej osób docenia też spokój i miłą atmosferę niewielkich punktów usługowych. Przywiązujemy się do osiedlowego szewca, pani w kwiaciarni, z którą można miło pogawędzić, kosmetyczki, która zawsze nas zapisze na szybki manicure pomiędzy innymi klientkami. Nikogo więc nie dziwi fakt, iż lokalizacją wewnątrz kompleksu mieszkaniowego zainteresowani są coraz częściej właściciele działalności usługowych.

 

Czytaj również: Spółka Liebrecht & wooD nabyła udziały w projekcie Koneser

 

– Łączna powierzchnia oferowanych przez nas lokali wynosi prawie 1700 metrów kwadratowych. W ofercie mamy lokale  od 44 do 300 m kw., z możliwością łączenia nawet do powierzchni prawie 1 000 m kw. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - zaznacza Tomasz Wnuk, dyrektor generalny Malta Fountain. Jako że znajdują się one wewnątrz dużego osiedla mieszkaniowego, klientów na pewno nie zabraknie.

 

2013-08-20
Źródło: Mission PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • kraków parking Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Przy Wawelu jest dość duży z tego co pamiętam
  • zadaszenie tarasu Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Fajna sprawa taka markiza, ale chyba przecieka przez nią, prawda? No w deszczu sobie nikt nie posiedzi już na tarasie.
  • Mam poważny problem z nadwagą Liczba postów: 45 Grupa: Trudne tema... Jak poważna nadwaga to tylko dietetyk, samemu można zrobić sobie naprawdę dużą krzywdę.
  • Szkolenie Liczba postów: 136 Grupa: Trudne tema... Coraz większą popularnością cieszy się też innowacyjna certyfikacja DISC, którą można wykorzystać między innymi do budowania zespołu, rekrutacji czy rozwiązywan...
  • Projekt pod stojak reklamowy Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Sam stand można też wykonać z plexi. Na pewno będzie bardziej trwały niż stand kartonowy. Jeśli chodzi o WWA to szeroka oferta plexi jest na przykład na stronie...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17889 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >