Mieszkania na sprzedaż w Łodzi: „Słoneczne Tarasy” – mieszkania już w sprzedaży

Mieszkania na sprzedaż w Łodzi: „Słoneczne Tarasy” – mieszkania już w sprzedaży

Grupa deweloperska Opal Property Developments zakończyła realizację inwestycji „Słoneczne Tarasy” zlokalizowanej w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 18 i rozpoczyna sprzedaż apartamentów. Czytaj dalej

„Słoneczne Tarasy” to wielorodzinny apartamentowiec o wysokim standardzie zlokalizowany w dzielnicy Księży Młyn. W ofercie znajdują się apartamenty od 30 do 100 m2, jedno- i dwupoziomowe. Wszystkie mieszkania dostępne są w stanie deweloperskim i posiadają pozwolenie na użytkowanie. Pierwszy etap sprzedaży obejmuje 24 mieszkania.

 

„W Łodzi prowadzimy najbardziej złożone działania inwestycyjne, dlatego cieszymy się, że projekt Słoneczne Tarasy został oddany w terminie i przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. To potwierdzenie naszej rzetelności i zaangażowania w prace deweloperskie w Łodzi. Wszystkie nasze inwestycje realizowane są z najwyższą dbałością, polegającą na zastosowaniu sprawdzonych technologii i wysokiej jakości materiałów. Projekt Słoneczne Tarasy to lekka, nowoczesna architektura. Jego cechą charakterystyczną są bardzo duże balkony i tarasy od strony południowej, dzięki czemu mieszkania mają znakomite nasłonecznienie i są pełne przytulnego ciepła” – mówi Dorota Urawska, marketing i PR manager w Opal Property Developments.


Dla wszystkich, którzy są zainteresowani nabyciem mieszkania w „Słonecznych Tarasach”, kilka banków przygotowało specjalną i bardzo korzystną ofertę kredytową, aby ułatwić Klientom Opal Property Developments sfinansowanie zakupu wymarzonego apartamentu.

Źródło: GENESIS PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18528 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >