Najlepsi fachowcy w Poznaniu

Najlepsi fachowcy w Poznaniu

Firma Z.P.H.U. OMEGA z Kalisza została Najlepszą Fachową Ekipą województwa wielkopolskiego.


W niedzielne popołudnie na parkingu Leroy Merlin w Poznaniu Swadzim rozstrzygnięto jedenaste z 14 eliminacji konkursu Fachowa Ekipa 2007. W czterech konkurencjach: budowie stołu roboczego, precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów, naprawieniu otworu w płycie kartonowo-gipsowej oraz nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie, rywalizowało osiem firm.

– Nie przygotowywaliśmy się do konkursu. Pracujemy ze sobą już pięć lat i takie prace wykonujemy prawie codziennie – mówi zadowolony z wygranej Piotr Kwiatkowski, kapitan ekipy z firmy Z.P.H.U. OMEGA. – Staramy się pracować dobrze i szybko – dodaje. – To ja nakłoniłam męża do wzięcia udziału w konkursie – wyjaśnia żona kapitana – Joanna Kwiatkowska, która wraz z synem i Klubem Motocyklowym w Śremie kibicowała zwycięskiej ekipie. – Na pewno pojedziemy na finał i będziemy walczyć o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007 i Mercedesa Vito – mówią zgodnie trzej fachowcy z firmy Z.P.H.U. OMEGA.

Zwycięska ekipa wystąpiła w składzie: Piotr Kwiatkowski – kapitan drużyny, Piotr Dobniewski, Michał Janczak.

Byli najlepsi w budowie stołu roboczego i wycinaniu modeli z różnych materiałów. W pozostałych zajęli raz drugie i raz piąte miejsce. Łącznie wywalczyli 36 punktów co zagwarantowało im miejsce w ogólnopolskim finale.

Drugie miejsce i 30 punktów wywalczyła firma P.H.U. GRASANT z Poznania, trzecie firma EFEKT GROUP Malepszy Sp z o.o. (22 pkt).

Zwycięzcy z czternastu regionów, w tym z województwa wielkopolskiego spotkają się podczas finału 22 września w Warszawie rywalizując o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy w Polsce oraz Mercedesa Vito i komplet elektronarzędzi Hitachi.

Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu Fachowa Ekipa, zorganizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Ideą programu jest ułatwienie klientom znalezienia dobrych ekip do pracy przy remoncie i budowie oraz promowanie najlepszych wykonawców. Można ich znaleźć w serwisie www.fachowaekipa.pl w specjalnej wyszukiwarce.

Wyniki eliminacji:
Z.P.H.U. OMEGA, Kalisz
P.H.U. GRASANT, Poznań
EFEKT GROUP MALEPSZY SP. Z O.O., Leszno
P.H.U. GRA-BUD GRAŻYNA GULCZYŃSKA, Września
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE – RENATA RYBIŃSKA, Kościan
ZAKŁAD DROGOWO-BUDOWLANY BOGUCKI, Komorniki BALTUR TECHNIKA GRZEWCZA, Tarnowo Podgórne
Z.U.H. MACIEJ SZCZEPAŃSKI, Mosina


Zwycięska ekipa - ZPHU OMEGA

Zdjęcie wspólne - wszystkie ekipy

Źródło: Kawałek Świata-Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Bezpieczeństwo w magazynie Liczba postów: 189 Grupa: Aktualności Interesuje mnie hurtownia opakowań Śląsk. Czy możecie polecić sprawdzoną firmę z wieloletnim doświadczeniem? Ostatnio znalazłam firmę Karton-Pak Cieszyn Sp. z o...
  • Zakupy przez internet Liczba postów: 728 Grupa: Trudne tema... A gdybyście jednak chcieli sprawdzić sobie jakieś inne propozycje, takie jak zakupy stacjonarne, to koniecznie odwiedźcie centrum handlowe Wrocław - https://wro...
  • Bolesne miesiączki-czym zaradzić? Liczba postów: 70 Grupa: Trudne tema... Po pandemii świat drastycznie się zmienił i coraz więcej szkół i internetowych platform edukacyjnych oferuje najwyższy poziom programy, które pomogą Ci budować....
  • Zegarki Daniel Wellington-co sądzicie? Liczba postów: 37 Grupa: Trudne tema... Chcę kupić tacie na urodziny zegarek. Myślałem o zegarku Daniel Wellington, co o tym sądzicie? Nosi ktoś może? Jakieś opinie?
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 135 Grupa: Trudne tema... Oprócz wymienionych tu sposobów na leczenie ja dodałbym jeszcze detoks alkoholowy Myślę, że w niektórych przypadkach jest to wręcz niezbędne

Ostatnio na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18061 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 898

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >