Okienne aranżacje na wiosnę - konkurs

Okienne aranżacje na wiosnę - konkurs

Masz pomysł na oryginalną aranżację okna, ale wciąż brak Ci odwagi na małe szaleństwo? A może chciałbyś pochwalić się tym, co już udało Ci się zmienić w swoim gniazdku? Nie czekaj! Zrób zdjęcie i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie sklepu www.e-lotari.pl.

Okienne aranżacje na wiosnę

Internetowy sklep marki Lotari ogłosił konkurs na ciekawie i oryginalnie urządzone wnętrze. Liczy się pomysł, wyczucie smaku, element zaskoczenia, ale przede wszystkim – wrażenie estetyczne.

Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy zarejestrować się na stronie sklepu internetowego www.e-lotari.pl i po zalogowaniu zamieścić od 1 do 5 zdjęć swojego autorstwa. Fotografie powinny przedstawiać aranżacje wnętrz, w których wykorzystano rolety wewnętrzne. Specyfikacja techniczna prac konkursowych została zamieszczona w regulaminie dostępnym na stronie.

Zdjęcia zostaną zamieszczone w galerii konkursowej na stronie sklepu. Kto wybierze zwycięzców? – Postanowiliśmy oddać głos samym internautom i Klientom naszego sklepu – mówi Beata Matuszkiewicz, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej w firmie Franc Gardiner. – Każdy ma inną definicję „smaku” i ciekawie urządzonego wnętrza, dlatego liczymy na to, że głos większości pozwoli wyłonić najbardziej pomysłowych autorów.

Jest o co walczyć. Organizatorzy przewidzieli bardzo atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma talon na zakupy w sklepie www.e-lotari.pl o wartości 1200zł! Zdobywcy kolejnych miejsc odpowiednio: 800zł i 500zł. Przyznane zostanie także 5 wyróżnień, czyli talony na zakupy o wartości 100zł.  Dodatkowe nagrody zostaną rozlosowane również wśród osób głosujących w konkursie.

Termin zamieszczania zdjęć i oddawania głosów upływa 30 czerwca. W ciągu 7 dni od dnia zakończenia, na stronie konkursowej podane zostaną oficjalne wyniki.  

Szczegóły i regulamin konkursu znaleźć można na stronie www.e-lotari.pl.

 

 

Źródło: inPlus PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Modele BMW z lat 2000 Liczba postów: 1 Grupa: Opinie Dzień dobry panie i panowie Co sądzicie o modelach BMW z lat 1995-2005? Myślicie że w jakim czasie staną się klasykami? Po modelach z początku lat 90-00's już w...
  • Nowości edukacyjne Liczba postów: 4 Grupa: Konferencje... Spocsie.pl Tęsknię za gimnazjum..
  • Gdzie na wczasy ? Liczba postów: 86 Grupa: Trudne tema... Jak masz duży budżet i chcesz poznać inne egzotyczne miejsca to postaw na ofertę tego biura https://planetescape.pl/kraj/wietnam/ Oni potrafią zapewnić najlepsz...
  • Prezent dla dziecka Liczba postów: 245 Grupa: Trudne tema... Jestem pewny ,że dobrym pomysłem jest skorzystanie z https://riccardo.pl/buty-dla-dzieci/buty -dla-chlopca/trampki . To jest naprawdę bardzo interesująca oferta.
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Od kilku lat nie słabnie zainteresowanie Klientów uzyskaniem pomocy w znalezieniu wyjścia z trudnych sytuacji związanych z umowami tzw. kredytów frankowych. Rad...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18523 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 123

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >