Osiedle Awiator ciekawą inwestycją

Osiedle Awiator ciekawą inwestycją

Osiedle Awiator jest jedną z najciekawszych inwestycji w regionie. Kompleks powstaje na dawnym pasie startowym lotniska, architekci nawiązali więc formą budynków do lotniczej historii lokalizacji. Czytaj dalej

 

Aluminiowa konstrukcja wieńcząca ostatnie kondygnacje przypomina poszycie kadłuba samolotu, zaś umieszczone nad  wejściami zadaszenia przywodzą na myśl samolotowe skrzydła. Także znajdujący się w każdym budynku przeszklony hall, z recepcją i umieszczonym nad nią balkonem, budzi skojarzenia z tarasem widokowym na lotnisku. W skład osiedla wejdą cztery budynki wielorodzinne o podwyższonym standardzie (ALFA, BRAVO, CHARLIE, DELTA)  z częścią usługowo-handlową na najniższych kondygnacjach.

 

Unikalny design elewacji i zielona okolica to nie jedyne walory estetyczne gdańskiej realizacji. Architekci zadbali również o funkcjonalny układ mieszkań i właściwe doświetlenie wnętrz. Stąd, w apartamentowcach wstawione zostaną przestronne okna o dużych szerokościach, dzięki którym ich mieszkańcy będą mogli podziwiać okolicę z lotu ptaka. Rozwiązanie to jest szczególnie imponujące w mieszkaniach o oknach wchodzących na Zatokę Gdańską.  Równie duże wrażenie robią usytułowane na najwyższych piętrach apartamenty z panoramicznym widokiem na tereny zielone wokół osiedla.

 

Czytaj również: Planowany wzrost sprzedaży mieszkań

 

Awiator to prestiżowa inwestycja realizowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Allcon zadbał więc nie tylko o względy estetyczne i ergonomię wnętrz, ale wybrał też materiały budowlane najlepszej jakości i zaprosił do współpracy sprawdzonych dostawców. Oferty poszczególnych producentów zostały wybrane nie ze względu na cenę, ale przede wszystkim jakość oferowanych przez nich produktów. Wszystkie materiały użyte do budowy i wykończenia apartamentowców zostały poddane skrupulatnej ocenie, aby zapewnić mieszkaniom najwyższy standard. Absolutnym priorytetem przy wyborze dostawców była sprawdzona jakość i trwałość oferowanych przez nich produktów, a także ich wysoka funkcjonalność gwarantująca wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie.

 

 

Wśród partnerów realizacji znalazła się też firma Vetrex, producent okien PVC klasy premium, która dostarczy ponad 600 okien PVC o łącznej powierzchni ponad 1600 m2. Oferta Vetrex została wybrana przez gdyńskiego dewelopera na podstawie pozytywnych rekomendacji  oraz licznych certyfikatów potwierdzających parametry okien deklarowane przez producenta. Solidność rozwiązania w przypadku tej inwestycji ma szczególne znaczenie nie tylko ze względu na jej prestiż, ale też wyzwania techniczne związane z wysokością budynków oraz czynnikami klimatycznymi oddziałującymi w strefie nadmorskiej, w której kompleks jest zlokalizowany. Porywiste wiatry oraz wilgotne i słone powietrze to nieprzewidywalne siły natury, wobec których należy zachować dużą ostrożność. W związku z ryzykiem wynikającym z ich wpływu na konstrukcję budynków, firma Allcon postanowiła  wybrać ofertę obejmującą obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, zapewniającą fachowy serwis i szybkie usunięcie ewentualnych uszkodzeń. Właśnie taką propozycję zaoferował Vetrex.

 

Czytaj również: Budynek Biurowy Kliwer w Warszawie


„Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Allcon z dużym entuzjazmem. Developer ten jest powszechnie znany na rynku jako solidna firma budowlana, odpowiedzialna za powstanie na Pomorzu wielu rozpoznawalnych inwestycji wysokiej klasy. Podzielamy przywiązanie naszego Partnera do jakości i cieszymy się, że razem możemy zrealizować projekt na najwyższym poziomie” – tłumaczy Marcin Tomczyński, Kierownik Projektu, Vetrex.

 

 

Źródło: Sigma International / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 97

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >