Poddasze za darmo

Poddasze za darmo

Coraz więcej osób rezygnuje z zakupu mieszkania na rzecz domu jednorodzinnego. Decyduje powierzchnia, położenie, a przede wszystkim cena. Czytaj dalej

W Kamionkach klient płaci za 100 m kw., a dostaje do użytkowania 156. Firma Skaland proponuje dom jednorodzinny, gdzie do zakupionego parteru otrzymujemy za darmo poddasze.

Inwestycja Skalandu, o nazwie Osiedle Sosnowe mieści się w Kamionkach, 15 km od centrum Poznania. Dla przyszłych mieszkańców zaprojektowano trzy warianty budynków. – Kupując dom o nazwie Fin lub Fin z garażem klient płaci tylko za powierzchnie parteru, czyli 101,53 lub 122,53 m kw. Poddasze o wielkości 56,12 m kw. otrzymuje za darmo – mówi Mariola Kossakowska z firmy Skaland. W ten sposób nabywcy uzyskują ponad 156 lub 178 m kw., za które, wraz z działką, płacą 510.000 lub 540.000 złotych brutto. Cena ta jest porównywalna z zakupem mieszkania w Poznaniu o wielkości 60 - 70 m kw.
W marcu wprowadzą się pierwsi mieszkańcy osiedla. Obecnie na ukończeniu są prace z doprowadzaniem mediów oraz wykończeniowe pierwszego etapu. Wszystkie domy ogrzewane będą dwufunkcyjnym piecem gazowym. Inwestor zadbał również o małą architekturę. Dojścia do budynku oraz podjazd do garażu zostały ułożone z kostki brukowej. Powstało również ogrodzenie z trzech stron domu, z wyjątkiem frontu działki.
Sprzedaż domów na osiedlu Sosnowe w Kamionkach rozpoczęła się w sierpniu 2007 roku. Do tej pory klientów znalazło już 13 spośród 28 domów. – Na duże zainteresowanie naszą inwestycją wpływa z pewnością atrakcyjna cena oraz modna, o skandynawskim rodowodzie architektura. Klienci chwalą sobie także przestronność, funkcjonalność budynków, z ich interesującym układem pomieszczeń. Planujemy zakończenie procesu sprzedaży osiedla jeszcze w tym roku – mówi Mariola Kossakowska. Klientów przyciąga także urokliwe położenie. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się las sosnowy, którego duktami można pieszo dojść do Rogalina i malowniczych terenów nadwarciańskich. Zaletą inwestycji jest również dogodny przejazd z Poznania. Dojechać można Trasą Katowicką skręcając w prawo tuż za wiaduktem w Gądkach bądź ze Starołęki, przez Głuszynę i Daszewice. Nieopodal osiedla znajdują się także popularne wśród Wielkopolan szlaki turystyczne Kórnika oraz jeziora gwarantujące doskonały wypoczynek i rekreację.

Jeszcze w tym roku rozpocznie się kolejna inwestycja firmy. W popularnej miejscowości Koninko 10 km od centrum Poznania, powstanie osiedle domów jednorodzinnych, również nawiązujących do skandynawskiej architektury. Jak zapewnia inwestor wygląd domów oraz ich wnętrza będą perełką wśród zabudowy jednorodzinnej poznańskiego powiatu.
Źródło: ARW IMAGE PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >