Przegląd prasy – lista artykułów

Ile za wakacyjny domek

Niewielka nieruchomość w popularnym kurorcie kosztuje tyle, co trzy pokoje w Warszawie. Dwa razy taniej jest kilka kilometrów od znanych miejsc.
01-08-2014

25 lat Itaki, czyli jak się zostaje liderem

- Wycieczka była udana, kiedy do Polski wracał pusty autokar z kierowcami i pilotem, a za nim sznur aut. Wszyscy się trzymali razem, bo większość „turystów" była pierwszy raz za granicą - wspomina wiceprezes Itaki Piotr Henicz
01-08-2014

Nie wystraszyliśmy się kryzysu

Warto być liderem – mówi wiceprezes biura podróży Itaka Filipowi Frydrykiewiczowi.
01-08-2014

Niepewny bilans niepodległości

Referendum w sprawie niezależności kraju coraz bliżej, mimo to wciąż nieznane są jej konsekwencje gospodarcze.
01-08-2014

Plajta Argentyny to nie katastrofa

Brak porozumienia z tzw. funduszami sępimi doprowadził do kolejnego bankructwa kraju.
01-08-2014

Wyścig producentów: Volkswagen tuż za Toyotą

W pierwszym półroczu niemiecki koncern prawie zrównał się z japońskim pod względem liczby sprzedanych aut. Czy w tym roku stanie się największym producentem na świecie?
01-08-2014

Osiedle Pod Słońcem coraz większe

Rusza budowa trzeciego etapu inwestycji przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie.
01-08-2014

Po obronie pracy dyplomowej tracisz ubezpieczenie zdrowotne

Kilka tygodni temu skończyłem studia magisterskie. W czasie nauki w szkole wyższej miałem ubezpieczenie zdrowotne dzięki jednemu z rodziców. Czy po otrzymaniu dyplomu stracę prawo do świadczeń zdrowotnych? – zastanawia się pan Paweł.
01-08-2014

Walczaki stanęły w budowanej spalarni odpadów

Okazją do prezentacji wykonanych przez POSCO prac stał się dzień montażu tzw. walczaków, specjalnych pojemników do wyłapywania skraplającej się pary, która będzie kierowana na turbinę napędzającą generator prądu - obok ciepła, prąd jest produktem powstającym przy spalaniu odpadów. Montaż walczaków przy piecu jest w tej branży odpowiednikiem popularnej "wiechy".
01-08-2014

Pogarszające się nastroje na rynkach światowych osłabiają złotego

Kończący się dziś tydzień dostarczył niewątpliwie silnych emocji uczestnikom rynku walutowego.
01-08-2014


Stron: 686 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  132 133 134 135 136  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 20012 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >