Przegląd prasy – lista artykułów
Budują w skandynawskim stylu. "Duże zainteresowanie"
Lykke to osiedle na Białołęce, ulokowane w pobliżu skrzyżowania Głębockiej i Berensona. Ruszyła sprzedaż mieszkań. Realizacja pierwszego etapu, obejmującego sześć budynków, ruszyła w zeszłym roku i jest niemal ukończona. Sprzedano 50 proc. lokali. Teraz inwestor - firma Unidevelopment, deweloperskie ramię koncernu budowlanego Unibep - rozpoczął sprzedaż mieszkań drugiego etapu.
21-05-2014
Przy ogródkach działkowych na Grochowie zbudują apartamenty
Czteropiętrowy dom powstanie na rogu ulic Walewskiej i Rozłuckiej, kilka kroków od ogródków działkowych przy al. Waszyngtona i parku Skaryszewskiego.
21-05-2014
OFE uciekają za granicę. Emerytury będą wyższe
Przeniesienie części kapitału funduszy za granicę może być świetną wiadomością dla ubezpieczonych. Lokowanie pieniędzy w akcjach, których kurs nie skacze jak tych z GPW, przełoży się na wysokość świadczeń
20-05-2014
Polskie mieszkanie ma pół wieku
Mieszkanie w Białymstoku ma średnio 35 lat, w Poznaniu - 49, a w Łodzi jest tuż przed sześćdziesiątką - szacuje Lion's Bank.
20-05-2014
W dużych miastach są lokale po 4 tys. zł za mkw.
Nie tylko w Łodzi metr mieszkania jest dwa razy tańszy niż w stolicy.
20-05-2014
Widok na Bałtyk słono kosztuje
Najszybciej wynajmują się dziś apartamenty w nadmorskich kurortach. Za dobę trzeba zapłacić 200–400 zł.
20-05-2014
Zamienił dziadek mieszkanko na obiadek
Ani renta dożywotnia, ani odwrócona hipoteka nie są dobrym rozwiązaniem. Lepiej budować tzw. osiedla wesołych staruszków.
20-05-2014
Łakomy kąsek niedaleko Arkadii
Myjnia, kilka hektarów ziemi przy torach w sercu Warszawy, znani deweloperzy i PKP to bohaterowie bitwy o Dworzec Gdański.
20-05-2014
Polisa na deszcze
Ulewne deszcze zagrażają południowym terenom Polski. Strażacy prewencyjnie podwyższają wały przeciwdeszczowe, a ubezpieczyciele zachęcają do wykupienia ubezpieczenia.
16-05-2014
Czy istnieje mieszkanie idealne
Co piąty klient szuka lokalu na rynku wtórnym już od ponad roku, mimo że wybór ofert jest ogromny.
16-05-2014
