Ruszyła budowa II etapu osiedla Centauris

Ruszyła budowa II etapu osiedla Centauris

Budowa drugiego etapu osiedla Centauris idzie zgodnie z planem, dzięki czemu nowe mieszkania będą gotowe tuż po wakacjach. Kolejna inwestycja firmy Vantage Development SA to dobra oferta dla osób preferujących nieszablonowe rozwiązania i jednocześnie ceniących spokój. Czytaj dalej

 

W 2011 roku oddano do użytku pierwszy etap złożony z trzech budynków, na który składa się 105 mieszkań, 8 apartamentów i 2 penthouse'y. Część mieszkalna uzupełniona została przez lokale usługowe zlokalizowane na parterach obiektów. Drugi etap składa się z budynku mieszczącego kolejnych 110 mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni od 28 do 97 mkw. W ofercie znajdują się zatem zarówno kawalerki jak i rodzinne mieszkania kilkupokojowe. Budynek, podobnie jak obiekty pierwszego etapu, wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Czytaj również: Spółka przejęła wielofunkcyjny kompleks Plac Unii

 


 

W trakcie projektowania osiedla zadbano o zapewnienie przyszłym mieszkańcom jak największej przestrzeni. W efekcie wszystkie lokale posiadają okna o dużej powierzchni, dające sporo światła. Wysokość pomieszczeń w niektórych mieszkaniach, sięgająca trzech metrów, daje wiele możliwości ich aranżacji. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu ulicy Ślężnej, nieopodal Działkowej i Wiktora Brossa. Tuż obok znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe. Zmotoryzowani mieszkańcy mają stąd dogodny dojazd zarówno do centrum jak i do zjazdu z autostrady A4. Dodatkowo, niedaleko przebiega Obwodnica Śródmiejska, pozwalająca na dostanie się w dowolne miejsce we Wrocławiu, z pominięciem korków w godzinach szczytu.

 

Czytaj również: Medernizacja toalet publicznych w kraju

 

 

Pomimo dogodnej pod względem komunikacyjnym lokalizacji, mieszkańcy osiedla Centauris mogą odpocząć od miejskiego zgiełku. W  jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się bowiem park Skowroni, dający olbrzymią przestrzeń do rekreacji. Okolica gwarantuje dużą liczbę obiektów sportowo rekreacyjnych, takich jak centrum sportu Spartakus przy ul. Spiskiej czy Aquapark zlokalizowany przy ul. Borowskiej.

Źródło: PUBLICON / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18802 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >