Trzeci etap Osiedla Marcelin już w sprzedaży

Trzeci etap Osiedla Marcelin już w sprzedaży

Ataner rusza z budową kolejnego, trzeciego już, etapu swojej grunwaldzkiej inwestycji- Osiedla Marcelin położonego u zbiegu ulic Wałbrzyskiej, Świerzawskiej i Marcelińskiej. Czytaj dalej

 

Projekt Osiedla Marcelin powstał w pracowni architektonicznej Arcada. W jego skład wejdą trzy budynki o zróżnicowanej wysokości. Znajdą się tutaj mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 30 do 100 m kw. Każde mieszkanie będzie miało balkon, aby mieszkańcy mogli cieszyć się widokiem i zapachem zieleni położonego tuż obok Lasku Marcelińskiego. To popularne miejsce rekreacji i wypoczynku mieszkańców miasta, które podnosi atrakcyjność mieszkania na Osiedlu Marcelin. Do każdego mieszkania zostanie doprowadzony światłowód pozwalający na dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz umożliwiający korzystanie  z telewizji HD i 3D. Mieszkania będą także wyposażone  w kolorowe wideofony.

 

Czytaj również: Kogo stać na kupno mieszkania?

 

Pod ziemią zostanie wybudowana hala parkingowa. Na osiedlu nie zabraknie placów zabaw dla dzieci i centrum rekreacyjno - sportowego dla ich rodziców, gdzie będą mogli skorzystać z boiska sportowego czy siłowni. Po męczącym dniu będzie można odpocząć i porozmawiać z sąsiadami na ogólnie dostępnym centralnym placu z fontanną, przy którym znajdą się latem ogródki z parasolami, planowanych tu kawiarenek i restauracji. Ataner zadbał o to, aby pomiędzy budynkami pozostały istniejące tu od lat stare drzewa.

 

 

Na miejscu znajdzie się dużo sklepów z artykułami pierwszej potrzeby i lokali oferujących usługi, a blisko osiedla znajduje się centrum handlowe King Cross. Dojazd do centrum z Osiedla Marcelin zajmuje zaledwie 15 minut w godzinach szczytu. Mieszkające tutaj osoby nie mogą także narzekać na brak usług, obiektów sportowych czy szkół i przedszkoli.

 

Czytaj również: Co zrobić przed kupnem mieszkania?

 

Położony w sąsiedztwie Lasek Marceliński to jedno z najciekawszych miejsc wypoczynku w Poznaniu, którego atrakcją jest między innymi pięciokilometrowa ścieżka dydaktyczno- przyrodnicza z ośmioma przystankami oraz specjalny tor rowerowy. Wybierając mieszkanie na Osiedlu Marcelin wszystkie te atuty będziemy mieć obok domu. Trzeci etap osiedla będzie gotowy do zamieszkania w sierpniu 2014 r.

 

 

 

Źródło: Animade / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 94

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >