VI Turniej Golfa Eurobuild Poland dla Rynku Budownictwa i Nieruchomości

VI Turniej Golfa Eurobuild Poland dla Rynku Budownictwa i Nieruchomości

Ponad 400 osób przyjęło zaproszenie miesięcznika Eurobuild Poland i przybyło 25 sierpnia do Rajszewa, by spróbować swych sił w dorocznym turnieju golfa oraz wziąć udział w rodzinnym pikniku z atrakcjami


Kij i marchewka

Kapryśna sierpniowa pogoda w sobotę okazała się łaskawa. Już o 10 rano w pełnym słońcu pierwsi gracze rozpoczęli rozgrzewkę przed turniejem, który zgromadził na starcie rekordową liczbę ponad 100 uczestników. Rekord padł również w golfowej akademii – ponad 100 adeptów stawiało pierwsze kroki w tej pięknej dyscyplinie sportu, ucząc się prawidłowo trzymać kij, przybierać właściwą pozycję do uderzenia i – co najtrudniejsze – próbując trafić w piłeczkę. Ukoronowaniem zabawy stał się konkurs na najdalsze uderzenie, w którym tytuł „Longest driver” w kategorii kobiet wywalczyła Diana Zyborska, a w kategorii mężczyzn – Marek Zyborski.

Emocjonującą walkę „do ostatniego dołka” stoczyli także uczestnicy turnieju zawodowców. Najlepsze wyniki w kategorii „Handicap 0-18” uzyskali Piotr Malesa (I miejsce), Marek Machtynger (II miejsce) i Radosław Frańczak (III miejsce), zaś finalistami „Handicap 19-36” zostali Michał Sokołowski (I miejsce), Dariusz Grzeszczak (II miejsce) i Mirosław Bogowicz (III miejsce). Najlepszym wynikiem turnieju wśród kobiet mogła poszczycić się Clara Nam.

Zmaganiom sportowców jak zwykle towarzyszył rodzinny piknik z atrakcjami. Wręczenie pucharów, nagród i loterię wizytówkową poprowadził Artur Andrus, zaś o oprawę muzyczną zatroszczył się Michael Moritz z radia PiN. Odstatni goście w dobrych nastrojach opuszczali gościnny klub w Rajszewie po godz. 20.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i sponsorom. Zapraszamy za rok, jak zwykle w ostatni weekend wakacji!

Galeria zdjęć - zobacz


 

Źródło: Eurobuild / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >